Тепла зустріч у Золотоколодязянській школі

«Слава Україні! Героям Слава!», - 10 жовтня лунало по Золотоколодязянській школі і навіть атмосфера у цей день була наповнена духом патріотизму.

За сприяння Золотоколодязького сільського голови Тетяни Сидоренко, напередодні свята Покрови, Дня Козацтва та Дня Захисника України, до школи завітали представники Збройних Сил України. Зустріч розпочалася зворушливою промовою капелана, який закликав школярів любити рідну Україну та бути патріотами своєї держави. У молитвах просити миру та якнайшвидшого повернення наших воїнів – захисників додому. Потім військові розповіли учням про свої будні, важкі чергування на блокпостах, а ще принесли з собою військові обладунки, завдяки яким школярі мали змогу попрактикуватися розбирати та збирати автомат Калашникова, пістолет Макарова, вчилися надавати першу медичну допомогу при пораненні, кровотечі, вести перемови по рації, а також самостійно одягати бронежилети та каски, військові спорядження. Діти ставили військовим чимало запитань та ділилися планами на майбутнє - стати до лав Збройних Сил України.
По закінченню зустрічі школярі подарували захисникам квіти, власноруч виготовлені сувеніри – обереги, великого голуба Миру та побажали здоров’я, удачі, щастя та мирного неба. Такі зустрічі залишають у молодих душах віру в краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.

4

6

7

10