«Ти - дивочарівна»

В сонячний весняний день, з добрим настроєм, у казковому приміщенні, де розташований музей ляльки-мотанки та чудових виробів народних майстринь, зібралися на вечір поезії жінки с. Криворіжжя.

Запланований захід був організований Криворізькою сільською бібліотекою  (завідувач Марія Гайдук) за участю територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Маргарита Болотова). Багатогранна зустріч об’єднала художнє слово, життєві насущні проблеми та українську пісню.
Ведуча Марія Миколаївна представила ілюстровану книжкову виставку, на якій розташоване велике надбання земляків – їх поетичні творіння. Втомившись від довгої зими, від морозів і негоди, нам усім хочеться світла і тепла. Тема жінки, матері, доньки – сонячним промінчиком пройшла через усю зустріч.
З великим задоволенням присутні насолоджувались авторськими творами Валентини Єрмоленко, яка у свої майже 70 років – іще донька, тому що поряд з нею ще живе матуся, за якою вона піклується з родиною. Валентина розповіла, що народилась і зростала на батьківщині народної легендарної поетеси- Лесі Українки. З молоком матері, як творчо обдарована натура, вона по- своєму сприймає світ, наповнюючи його поетичними фарбами у віршах, які вона продекламувала.
Відкриттям зустрічі стала творчість Раїси Карманець – вірш «Моя рідна матуся», присвячений матері загиблого земляка - Героя Небесної Сотні; презентована збірка «Герої не вмирають». Образ жінки – це одвічний біль і втіха, турботливість і захист, істина і жарт, ніжність і кохання. Голова Криворізької сільської ради Рита Удовик поетично привітала учасниць зустрічі з жіночим святом та побажала здоров’я, натхненної праці та успіхів на благо рідного села.
Голова ГО «Добре поле» Любов Марченко ознайомила присутніх з творчістю поетів Миколи Луківа та Павла Шегельського, та побажала жінкам щастя, миру, кохання і тепла. Весна цього року обіцяє людям похилого віку соціальний захист та підтримку. З надією чекали криворожани добрих новин від бажаних представниць районних служб. Органічною і жаданою була інформація від Світлани Бородай – провідного спеціаліста відділу нарахування субсидій УСЗН «Про порядок нарахування субсидій, про монетизацію пільг і субсидій» та відповіла на поставлені питання. Вичерпно відповіла і роз’яснила ситуацію щодо перерахунку та осучасненню пенсій Наталя Гайдук – заступник начальника ПФУ. Проведено бесіду «Про районний план заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право» на 2019р», роздано буклети на правову тематику.
Емоційний святковий настрій на вечорі поезії створили аматори народного мистецтва – вокальний квартет «Заспів» та солістка Оксана Карманець. За святково прикрашеними декоративними квітами столами була продовжена душевна бесіда з чашкою чаю та солодощами.

IMG 0004

Учасники та гості свята дякують:
-за матеріальну підтримку заходу ПАТ «Веско», генеральний директор Цимарман Є.В., голові ГО «Добре поле» Марченко Л.О.;
- за участь у заході Криворізькому сільському голові Удовик Р.В.;
- за надання інформаційних послуг начальнику УСЗН Добропільської РДА Купцовій В.Г., в.о.начальника ПФУ у м. ДОбропіллі та Добропільському районі Пітик Н.Є.;
- за співпрацю і проведену роботу завідуючій сільською бібліотекою Гайдук М.М. ;
- за творчу підтримку заходу завідуючій Завидокудашевським сільським клубом Н.Астаховій, директору Криворізького СБК О.Карманець.

IMG 0022

IMG 0024