"Де єднання, там і перемога!»

Немає такої сфери діяльності у нашому суспільстві, до якої не була б причетна жінка. Саме від жінки залежить щастя нашого сьогодення, здобутки майбутнього, доля сім’ї і розквіт держави.


Тихонова Лілія Тамазівна народилася 21 березня 1969 року у місті Білозерське Донецької області. Після закінчення середньої школи продовжила навчання у Артемівському педагогічному училищі за спеціалізацією «Дошкільне виховання». Свою трудову діяльність розпочала у 1988 році вихователем дитячого садочку «Вуглик» міста Добропілля, потім дитсадок села Нововодяне – вихователь та завідуюча. З 2001 року Лілія Тамазівна працювала в Ганнівській ЗОШ l – lllст. педагогом - організатором, згодом заступником директора з виховної роботи.

ліля2
Отримала 2 вищі освіти, закінчивши Краматорський економіко-гуманітарний інститут за спеціальністю «Дошкільне виховання» та Слов’янський державний педагогічний університет за спеціальністю «Практичний психолог». Лілія Тамазівна і зараз не зупиняється на досягнутому, постійно працює над своєю самоосвітою, відвідує різноманітні семінари, тренінги, використовуючи кожну можливість дізнатись щось нове.
У 2015 році Лілія Тамазівна подає свою кандидатуру на голову Ганнівської сільської ради. Жителі сіл Ганнівка, Рубіжне та Кутузівка підтримали молоду, енергійну жінку, віддавши свої голоси за нового природженого лідера громади.

ліля4

Звичайно, з цієї миті у житті новообраного голови змінилося життя, адже треба вирішувати найскладніші питання: від наявності криниці у маленькому селі, опалення взимку осель малозабезпечених громадян, надання допомоги ветеранам війни, інвалідам, вдовам. Лілія Тамазівна вдало та заповзято взялася за нелегку роботу, появилося освітлення вулиць у селах Рубіжне та Кутузівка, засяяли світлом вулиці Лугова та Вишнева у Ганнівці, відновив рух соціальний автобус за графіком м. Добропілля – с. Рубіжне. Діти – сироти отримали безкоштовне житло, щоб відчути себе повноцінними щасливими громадянами, створити у майбутньому дружну родину. Завдяки проектам «Громада своїми руками», у селі з’явилися дитячі майданчики та волейбольна площадка, автобусні зупинки, тротуарна доріжка до вулиці Вишнева, стадіон зі штучним покриттям.

ліля1
Велику увагу Лілія Тамазівна приділяє відпочинку жителів громади, організовуючи екскурсії для дітей та дорослих до Святогірської Лаври, м.Бахмут на завод шампанських вин, до соляних копалень. З 2010 року проходить фестиваль «Горицвіт», який збирає не тільки мешканців Ганнівської громади, але вітає жителів навколишніх міст та сіл і радісно їх вітає. Для учасників художньої самодіяльності придбано концертні костюми. Також для проведення масових заходів Лілія Тамазівна завжди надає матеріальну допомогу, залучаючи спонсорів та підприємців села.

ліля3

Громада – це життя моє.
Це люди – земляки мої,
В яких проблеми є свої,
Іти з якими буду я
Сміливо стежкою життя…


Сучасне й розвинене село – це вже давно не просто слова, а реальність. Яскравий цьому приклад –Ганнівська сільська громада, де будуть реалізовані два проєкти, завдяки Програмі розвитку ООН з підтримки Сходу України, направлені на розвиток села та зеленого туризму, співпраці з ГО «Моя барвиста Україна».
Лілія Тамазівна годинами може розповідати про свою історичну батьківщину – Грузію, її велика мрія – створення «Зеленої садиби»- «Patara Sakartvelo – маленька Грузія на Донеччині», яка стане осередком для грузинів Донеччини та туристів з усієї країни. Саме завдяки грантовим коштам для «Зеленої садиби» будуть придбані два спеціальні сосуди для вина, піч, в якій будуть випікати лаваші та готувати грузинські страви, а також зроблять ландшафтний дизайн території. Окрім цього, для щорічного україно-грузинського фестивалю «Горицвіт» будуть придбані національні грузинські костюми та музичну апаратуру. Очільниця села впевнена, що завдяки щорічному фестивалю та «Зеленій садибі» їм вдасться залучити якомога більше туристів та показати їм всю красу двох дружніх країн – Грузії та України.

Лілія Тамазівна стала ініціатором проведення семінарів на тему «Ландшафтний заказник місцевого значення, як розвиток туризму у громаді»,  «Надання дорадчих та консультаційних послуг з питань виконання комплексної оцінки екологічного стану та проблем у межах території, що належить Ганнівській сільській раді; формування ідеї інвестиційного проекту розвитку на території за участю зацікавлених сторін». На теперішній час вже виготовлено проєкт та входить в реалізацію два ландшафтних заказника «Горицвіт» та «Кутузівські джерела».
За свою трудову та громадську діяльність Тихонова Лілія Тамазівна у 2009 році нагороджена Грамотою Міністерства освіти, пам’ятною медаллю «Чарівна сила України» - всеукраїнською громадською організацією «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «Звитяга». З 2010 року по 2015 була депутатом Ганнівської сільської ради.

ліля5

ліля6
Лілія Тамазівна завжди прагне до того, щоб у всьому бути першою, досягати успіхів, не чекаючи ні від кого милостині, та рішуче відстоює інтереси громади, поважає сільських депутатів за принциповість у роботі, колег, які щоденно трудяться поруч. Вона всіх вислухає, дасть добру пораду, допоможе в горі і підтримає в радості.
«Одній людині дуже важко. Тільки разом, в дружбі, завдяки спільним зусиллям, можна побудувати сильну, процвітаючу громаду» - вважає сільський голова. Очільниця громади дякує за підтримку, розуміння всіх її починань всім жителям сільської ради, депутатському корпусу, керівництву райдержадміністрації та районної ради, і звичайно, постійним партнерам – керівникам сільськогосподарських та фермерських підприємств, підприємцям, ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля».
Сама ж черпає натхнення у спілкуванні з рідними, які завжди поруч – батьки, діти, онуки, безліч відданих друзів. І захоплююче хоббі усього життя – танці – веселі, запальні, стрімкі, які дають відпочинок, наснагу до нових звершень.
Вона щаслива, адже не даремно говорять, що найщасливіша людина та, яка робить щасливими інших людей."Щастя - це коли дякуєш Богові частіше, ніж просиш!" - говорить вона.
Шановно Ліліє Тамазівно! Хай втілюються Ваші добрі наміри в життя, а поруч з Вами крокують віра, надія і любов!