"У сяйві неповторної краси"

Добропільський територіальний центр соціального обслуговування вітає колектив клубних працівників та аматорів народного мистецтва району з професійним святом!

Добропільщина – це степовий край простору і неба, де живе і процвітає українська культура працелюбного народу, яка об’єднує яскравий, творчо обдарований колектив клубних працівників та аматорів народного мистецтва району. Сяйво неповторної краси відображається у популяризації української пісні, самобутньої творчості на основі народних традицій, цінностей моралі.
Завдяки активній співпраці територіального центру соціального обслуговування з закладами культури району у селах Новоторецьке, Володимирівка, Бойківка, Маяк, Світле, Шевченко, Кам’янка, Юр’ївка, Вірівка, Криворіжжя, смт. Святогорівка в поточному році було проведено 25 заходів, присвячених державним, професійним, народним, релігійним святам, які з задоволенням відвідували представники старшого покоління: ветерани війни та праці, пенсіонери. Вшановані сільські трударі, активісти, народні умільці, аматори народного мистецтва. Спільні заходи у селах - це представлення громадських ініціатив, зустріч з односельцями, обговорення новин, добрий настрій, ковток свіжого повітря та демонстрація своїх здібностей.
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району.

культура2
ВИСЛОВЛЮЄ ВДЯЧНІСТЬ ПРАЦІВНИКАМ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРАМ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА:
• Відділу культури і туризму Добропільської РДА;
• Аліні Сметаніній – Шевченківський СК;
• Валентині Кутній – Кам’янський СК;
• Юрію Рязанцеву, Ірині Рязанцевій – Вірівський СБК;
• Тетяні та Едуарду Дорошкевичам, Сергію Британу, Олені Вітовій - Світлівський БНТ;
• Наталі Балик – Володимирівський СБК;
• Надії Кравченко, Людмилі Зимі- Корчомкіній, Сергію Корчомкіну - Добропільський СБК;
• Вікторії Андрієнко – Святогорівський МБК;
• Оксані Карманець, Марії Гайдук – Криворізький СБК;
• Наталі Астровій - Завидо – Кудашевський СБК
за партнерську та творчу підтримку, особистий вагомий внесок, активну життєву позицію у вирішенні питань обслуговування людей похилого віку на території Добропільського району.

В І Т А Є М О всіх працівників закладів культури з професійним святом!
Бажаємо вам міцного здоров’я, безмежного терпіння, успіхів у роботі, невичерпного оптимізму, нескінченного бажання творити. Дякуємо вам за вашу силу духу, за звеличення і примноження творчих успіхів, за постійне прагнення приносити своєю щоденною працею користь людям. Натхнення вам, наснаги, здійснення найзаповітніших мрій і сподівань!

З повагою, колектив працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району.