«У вінку одвічної любові»

Так називався захід, який зібрав 11 березня  в гостинну залу Святогорівського МБК жіночок смт. Святогорівка.

В усі часи, в усіх країнах світу образ жінки сприймається, як найчарівніше творіння на землі, тому що завдяки їй світ наповнюється любов’ю, добром, захистом та надією! Жінка - це восьме диво світу; муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки, і мати - початок всього, берегиня людського роду. Немає любові, сильнішої від материнської; немає ніжності, ніжнішої від материнської ласки. А людство існує тільки тому, що існує материнська любов.

111
Ведучі свята Вікторія Андрієнко та Катерина Сідач досконало розкрили тему жіночності та любові. Ці глибокі почуття кожному із нас дарують мами та бабусі.
Теплими словами присутніх привітала зі святом секретар Святогорівської селищної ради Тетяна Авраменко. Вона подякувала ветеранам праці, жінкам- активісткам за вагомий внесок в розбудову громади.
Гостем зустрічі була Любов Марченко, голова ГО «Добре поле», яка щиросердечно привітала з Міжнародним жіночим днем святогорівчанок, побажала днів щасливих, добра, сили, втіхи та подальшої змоги радіти життю.

112
Від колективу територіального центру соціального обслуговування Добропільського району (директор Болотова М.С.) завідувач відділенням денного перебування Ольга Катрич привітала присутніх зі святом весни і краси. Були обговорені питання перерахунку пенсій та монетизації субсидій. Проведена роз’яснювальна робота щодо реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право» на 2019рік.
Віра Романченко - завідувач бібліотекою, презентувала книжкову виставку до річниці народження Великого Кобзаря Тараса Шевченка, декламуючи його твори.

113
Несподіваним сюрпризом зустрічі став відеоперегляд «Ми знову читаємо Кобзаря».
Виступ учасниць народного самодіяльного колективу «Мрія» у милозвучних піснях навіював ніжність і додав веселощів.
Пригощаючись гарячим чаєм, рікою попливли спогади жіночок про молодість, минулі трудові будні та пролунали сподівання на щасливе, гідне, захищене майбуття.

Організатори та учасники свята дякують: за матеріальну підтримку заходу ПАТ «Веско», генеральний директор Цимарман Є.В., голові ГО «Добре поле» Марченко Л.О.;
- за творчу підготовку і проведення заходу аматорам народної творчості колективу клубних працівників Святогорівського МБК.