Участь у обласному фесивалі-конкурсі «Таланти багатодітної родини»

25 листопада 2019 року в  приміщенні Дружківського палацу культури «Етюд» відбувся обласний фесиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини», організований управлінням  сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації.

Учасниками фестивалю стали  діти із багатодітних сімей віком від 7 до 16 років. Конкурс проводився за такими номінаціями: «Вокальне мистецтво», «Патріотична пісня», «Хореографія», «Музичне виконання», «Образотворче мистецтво», «Художнє та авторське виконання», «Оригінальний жанр», «Декоративно-прикладне мистецтво».

Представники нашого району проявили себе у номінаціях: вокальне мистецтво - Конякіна Марія (с. Світле), образотворче мистецтво - Тангірбєрганов Андрій (смт. Святогорівка) та отримали дипломи учасників, солодкі подарунки й аплодисменти глядачів. Саука Катерина (с. Світле) представила свої роботи у номінації декоративно-прикладне мистецтво та стала лауреатом I ступеню, за що нагороджена дипломом та цінним подарунком.

Спонсорами  виступили генеральний директор ПрАТ«Глини Донбасу» Ткач І.В. в рамках виконання соціального партнерства з райдержадміністрацією (Перекотій Н.П.) та Добропільською районною радою (Середа Ю.І.) за сприяння  ГО «Добре поле» в особі Марченко Л.О.

Вітаємо наші таланти та бажаємо нових творчих звершень!

14

16

18

20

21

22