Участь у тренінгу «Практика управління закладом первинної медико – санітарної допомоги»

27 червня 2018 року відбувся тренінг для головних лікарів ЦПМСД та їх заступників «Практика управління закладом первинної медико – санітарної допомоги.

Актуальні питання при переході на нову модель фінансування на первинному рівні» організований ГО «Асоціацією сімейної медицини Донецької області» спільно з Департаментом охорони здоров’я Донецької ОДА та Донецьким національним медичним університетом. Розглядалися питання стратегічного планування та стратегічних приорітетів та показників, управління фінансами в закладі первинної медико – санітарної допомоги.
Сертифікований тренер з управління закладами первинної медичної допомоги U-LEAD, фахівець з медичного супроводу проектної діяльності міжнародної НУО «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ» показала як працює Клієнтський сервіс. Жваво обмінювались досвідом про підготовку документів та заключення договору з НСЗУ.  Були надані відповіді та розʼяснення на запитання медичних керівників. В даному заході брала участь заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «Районний центр первинної медико – санітарної допомоги Добропільської районної ради» Наталя Руденок.

лдорп