Участь у засіданні сесії районної ради

22 травня в залі засідань Добропільської районної ради відбулося засідання 44-ї чергової сесії районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Юрій Середа.

Участь у роботі сесії прийняв голова райдержадміністрації Олександр Баранник. З 26 депутатів районної ради на засідання сесії з’явився 21 депутат.
До порядку денного 44 чергової сесії було включено 14 питань.

рада2

рада3

1. Про хід виконання рішення сесії районної ради від 20.12.2019 № VІІ – 41/3 «Про Програму економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2020 рік» за підсумками 1 кварталу поточного року.

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2020 рік.
3. Про хід виконання рішення сесії районної ради від 20.12.2019 року № VIІ-41/6 «Про районний бюджет на 2020 рік» за підсумками І кварталу 2020 року.

4. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 20.12.2019 №VІІ – 41/6 «Про районний бюджет на 2020 рік».

5. Про передачу об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району, в комунальну власність територіальної громади Шахівської сільської ради.
6. Про передачу об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району, в комунальну власність територіальної громади Криворізької сільської ради.
7. Про передачу об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району, в комунальну власність територіальної громади Шахівської сільської ради.
8. Про Програму підтримки комунального некомерційного підприємства «Добропільська лікарня інтенсивного лікування» щодо надання медичних послуг пацієнтам соціально вразливих груп на 2020 рік.
9. Про надання згоди на безоплатну передачу бібліотечного фонду, матеріальних цінностей Золотоколодязької сільської бібліотеки з балансу відділу культури, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації на баланс Шахівської сільської ради».
10. Про затвердження Порядку організації оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми».
11. Про затвердження Порядку створення і використання місцевого матеріального резерву Добропільського району для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
12. Про план роботи Добропільської районної ради на ІІІ квартал 2020 року.
13. Про затвердження розпоряджень, прийнятих у міжсесійний період.
14. Про внесення змін до Регламенту Добропільської районної ради.
Всі питання розглянуто і прийнято відповідні рішення.

рада4

рада5