Україна – європейська держава

В 2018 році День Європи в Україні припадає на 19 травня.

Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана. У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
З нагоди цієї події в центральній бібліотеці району організована Виставка-інсталяція «Ми пізнаємо Європу», на якій представлено книги та періодичні матеріали про Євросоюз, його історію та сьогодення, а також висвітлено шлях України до євроінтеграції. В сільських бібліотеках оформлено інформаційну розкладку «Європа - континент миру» - Ганнівська сільська бібліотека, «Багатолика Європа» - Нововодянська сільська бібліотека, «Україна – європейська держава» - Світлівська сільська бібліотека, в інших бібліотеках – календарні виставки.
Святогорівська сільська бібліотека провела огляд літератури і відео-перегляд «Знайомтесь: країни Європи», вікторину «Що ти знаєш про Євросоюз». Відбудуться заходи: година спілкування «Визначні місця Європи» - Нововодянська сільська бібліотека, «Відкриваємо для себе Європу» - Світлівська сільська бібліотека, «Знайома і незнайома європейська література» - Ганнівська сільська бібліотека, пізнавальна година «Подорож казковою Європою» - Шевченківська сільська бібліотека.

P5110277

PB240146