Урочиста апаратна нарада

Сьогодні у територіальному центрі соціального обслуговуваннявона проведеурочисту апаратну нараду, присвячену 20-ти річному ювілею установи.

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Маргарита Болотова) проведено апаратну нараду. Сьогодні вона була урочистою, присвяченою 20-ти річному ювілею установи.

нарада1 копия
Всіх працівників територіального центру привітала директор Маргарита Болотова. З особливою теплотою вітали 2-х працівників, які на посаді соціального робітника працюють більше 20 років - це Людмила Дрожжина та Маріанна Галушкіна. Ніхто не залишився поза увагою, для всіх знайшлись теплі слова і почесні відзнаки «Працівник територіального центру».

нарада2 копия
А колектив подарував квіти та пам’ятну стрічку «Ювіляр» директору закладу Маргариті Сергіївні.
Після урочистої частини перейшли до поточної роботи.
Були розглянуті питання:

1. Підсумки роботи терцентру за липень 2019 року. Питання трудової дисципліни.
2. Про роботу відділення денного перебування у липні 2019 року.
3. Про роботу відділення соціальної допомоги вдома. Звіт щодо перевірки роботи соціальних робітників, які обслуговують одиноких громадян та осіб з інвалідністю. Надання засобів санітарної гігієни соціальним робітникам для потребуючих підопічних, продовження акції «З добром у серці».

На апаратну нараду був запрошений головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці в Донецькій області Анатолій Мельник. Він провів навчання «Дотримання законодавства України про працю: охорона праці працівників», зокрема висвітлені питання:
• Вимоги закону України «Про охорону праці». «Обов’язки керівництва по втіленню заходів по створенню безпечних умов праці та профілактика виробничого травматизму».
• «Виробничий травматизм та створення безпечних умов для праці та техніка безпеки на робочому місці».
• Проведення навчання з питань охорони праці.
• Розробка інструкцій з охорони праці.

Апаратна нарада була дуже насиченою, всі насущні питання були вирішені, повторені основні правила техніки безпеки на робочому місці.