В Добропільському районі відновлено водопостачання

Після триденного відключення В с-щах Красноярське, Новий Донбас, селах Ганнівка та Первомайське  відновлено водопостачання.


Підприємство-постачальник води «Вода Донбасу» дозволило це під гарантії погашення боргу впродовж вересня. Сільські ради пообіцяли посприяти комунальному підприємству «Агрокомсервіс» Добропільської районної ради, що обслуговує водоводи в цих населених пунктах, дістати гроші для оплати боргу, який утворився через те, що в поточному тарифі не враховані втрати води від аварій та незаконних врізок.

вода

Декілька днів без води змусили переглянути ставлення жителів до проблеми. Представники громади селища Красноярське звернулися до КП «Агрокомсервіс» із проханням надати списки боржників за воду, щоб провести співбесіди з односельцями. Це дало результат, в той же день декілька людей оплатили борг.

волковська
Зі слів директора КП «Агрокомсервіс» Олени Волковської: «Мені всіх шкода, коли розпочинають розповідати в яких умовах та ситуаціях люди живуть, іноді це жах. Але коли за борги відрізають все село, то не час співпереживати, треба вирішувати. Тож звертаємося до абонентів з проханням вчасно оплачувати та не доводити до заборгованостей».

За матеріалами сайту Добропільської районної ради