В податковій обговорювали збільшення надходжень по платі за землю

Співробітники Добропільського управління ГУ ДФС  обговорили з керівництвом Криворізької сільської ради питання збільшення надходжень по оплаті за землю.

Заступник начальника Покровсько – Добропільського управління – начальник Добропільського відділу податків і зборів з юридичних осіб Наталя Зима та заступник начальника Добропільського відділу податків і зборів з юридичних осіб Лариса Третяк під час зустрічі з сільським головою Криворізької сільської ради Добропільського району Ритою Удовик та землеупорядником Іриною Козловою обоговорювали питання обміну інформацією з органами місцевого самоврядування щодо адміністрування земельного податку та орендної плати з метою збільшення надходжень по платі за землю.

фото податкова
Наталя Зима загострила увагу на необхідності своєчасного оновлення відомостей про власників земельних ділянок, нормативної грошової оцінки.
Такі зустрічі є корисним та необхідними як для податківців так і представників органів місцевого самоврядування. Вони дозволяють знайти компроміс та прискорити вирішення проблемних питань для стабільного наповнення місцевого бюджету сільської громади, що дозволить створити комфортні умови для роботи аграріїв та життя селян.