Вдячність і шана ветеранам праці!

Напередодні 85-річчя утворення району школярі Світлівської ЗОШ привітали ветеранів праці.

Безмежні простори Доброго поля, безкраї поля пшениць, соняшника, кукурудзи. А он вдалині випасаються стада худоби. На горизонті бовваніють терикони шахт. Такі краєвиди нашої Добропільщини - краю, де у лютому 1935 року було засновано Добропільський район.
Господарства району примножували його багатства. І серед багатьох з них - радгосп "Добропільський", який поправу називався флагманом району. Господарство було відоме за межами не тільки району, а й області, тут працювали справжні господарі, і яке дало путівку в життя багатьом керівникам того часу.

світле1

світле2
Зі святом 85-річчя утворення району ветеранів праці прийшли привітати вчителі, учні, депутат Добропільської районної ради Вадим Мартов.
Завітали до головного агронома Паскала Ф.В., зоотехніка Гладишева В.Д., голови робіткому Танасійчук А.Ф., привітали колишніх доярок, механізаторів, учителів.

світле3

світле4
Напередодні річниці Майдану не забули завітати і до матері Героя Небесної Сотні Наумової О.Є.
Діти поспілкувалися з ветеранами праці, вручали їм квіти, вчителі - пам'ятні привітання. Зичили здоров'я, миру, матеріальних статків. А ветерани мали можливість згадати свою молодість, поділитися своїми спогадами з молоддю.
Шановні ветерани! Вітаємо Вас з 85-ю річницею утворення Добропільського району! Дякуємо Вам за працю!!! Живіть ще довго в мирі, любові та повазі від своїх рідних та близьких!

світле5

світле6