Від обраної стратегії розвитку залежить спроможність громади та успіх нашої держави

Розуміючи важливість розроблення стратегій розвитку громад області, як підґрунтя для становлення та зростання показників їх спроможності, облдержадміністрацією 13 лютого 2018 року було створено Робочу групу з питань стратегічного розвитку об’єднаних територіальних громад.


Завданнями якої стали: визначення пріоритетних цілей та завдань соціально-економічного розвитку територій об’єднаних територіальних громад області та переважних напрямків їх розвитку, виходячи з наявного соціально-економічного потенціалу територій, а також надання органам місцевого самоврядування консультативно-методологічної та практичної допомоги з розробки стратегій розвитку їх територій.

вп2

Завдяки плідній співпраці виконавчих органів місцевої влади та представників Робочої групи наразі вже затверджено чотири стратегії розвитку громад, а саме: Соледарської, Лиманської, Миколаївської міських та Черкаської селищної об’єднаних територіальних громад.
Протягом поточного року планують затвердити свої стратегії розвитку інші шість об’єднаних територіальних громад Донеччини.


Джерело: Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.