“Видатні постаті Донеччини».

16 листопада  в рамках реалізації Регіонального культурно-просвітницького проекту «Донбас – це Україна!» архівним відділом райдержадміністрації проведено on-line урок "Видатні постаті Донеччини".

ПОСТАТІ2

Урок презентований головним спеціалістом архівного відділу райдержадміністрації Оленою Гуревою для учнів 8-9 класів Шахівської та Золотоколодязької загальноосвітніх шкілІ – ІІІ ступенів. Всього прийняло участь 46 учнів та 2 педагоги.

ПОСТАТІ3
З великим задоволенням старшокласники слухалирозповіді про патріотів та борців за вільну Україну: Василя Стуса, Олексу Тихого, Степана Чубенка, Дмитра Чернявського, земляків Миколу Чернявського, Володимира Наумова. Не менш цікавими були розповіді про відомих діячів дорадянського та радянського періодів: Архипа Куїнджі, Володимира Сосюру, Леоніда Бикова, Анатолія Солов’яненка; про наших земляків, що стали зірками спорту: Лілію Підкопаєву, Сергія Бубку, Олега Верняєва; про видатних постатей сучасної Добропільщини: Марію Гайдук, Віктора Батицького, Миколу Стрепоченка, Володимира Голованьова та Олександра Петренка.