Відбулася нарада з сільськими головами

Сьогодні, 13 березня, відбулася нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Дмитра Кірносова за участі голови районної ради Тамари Бєлянкіної, сільських, селищного голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району.

На порядок денний було винесені наступні питання. Про забезпечення виконання бюджетів сільських, селищної рад у І кварталі поточного року та приведення Програм соціально-економічного розвитку територій у відповідність до реальних бюджетних надходжень доповіли начальник фінансового управління В. Тітова та начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Т. Павловська.
Начальник відділу з питань внутрішньої політики та організаційної роботи І. Дяк акцентувала увагу присутніх на виконанні та чіткому дотриманні вимог розпорядження КМУ від 07.12.2016 № 954-р «Про затвердження плану заходів щодо популяризації державних символів України, виховання поваги до них у суспільстві». Згідно доручення голови райдержадміністрації, до 1 квітня в усіх сільських радах провести необхідну роботу та надати звіт до райдержадміністрації.
У зв’язку з проведенням процесу децентралізації, актуальним було і обговорення питання про стан упорядкування документів та їх передавання на державне зберігання до архівного відділу, про що детально розповіла начальник архівного відділу Л. Чамор.
В.о. начальника Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області І. Якунін зауважив, що процес надання декларацій громадянами за минулий рік триває досить повільно, надавши характеристику по кожній сільській раді окремо.
Також присутні заслухали інформацію про підсумки роботи із зверненнями громадян до Добропільського об’єднаного УПФУ в Донецькій області за минулий 2017 рік.
Під час обговорення учасниками наради питань порядку денного, доповідачі надали відповіді на всі задані питання запрошених на нараду.

11

DSC 2324

DSC 2333