Відбулася нарада за участю сільських голів

Сьогодні, 15 травня, відбулася нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Дмитра Кірносова за участі сільських, селищного голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району.

На порядок денний було винесені наступні питання.
Про підсумки проведення робіт з благоустрою населених пунктів Добропільського району.проінформувала в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та ЖКГ О. Бурковська. Вона відзначила, що в сільських радах проведена відповідна робота, а саме: розчищено від сміття та листя території зелених насаджень та парків по всім сільським та селищній радам, вивозилося сміття, побілені автобусні зупинки, проводилася побілка дерев та бордюр на території сільських та селищній рад. Приведено до належного санітарного стану всі пам’ятники та братські могили.
Голова райдержадміністрації надав роз’яснення згідно чинного законодавства щодо суперечок навколо території парку та проведення в ньому робіт з реконструкції.

151
В.о. начальника Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області І. Якунін зауважив, що процес надання декларацій громадянами за минулий рік закінчився, надавши характеристику по кожній сільській раді окремо.
Також присутні заслухали інформацію в.о. головного лікаря КЛПЗ «Добропільський районний Центр ПМСД» Т. Лінкіна про стан фінансування Програми «Доступні ліки».
В Добропільському районі урядова програма «Доступні ліки» стартувала 21 квітня 2017 року. За цей час пацієнти отримали ліки від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми на 202,9 тис. грн. бюджетних коштів. Програму «Доступні ліки» Добропільський район виконав першим по області - ще в листопаді 2017 року.
На реалізацію Урядової програми «Доступні ліки» в 2018 році Добропільському району виділено 259,7 тис. грн., які розподілені рівними частками по місяцям і з 22.01.2018 року було подовжено урядову програму.
За чотири місяці 2018 року сімейними лікарями було виписано 2738 рецепта, відпущено аптекою ліків за 2260 рецептами.
Про стан інформування райдержадміністрації про хід виконання та внесення змін до програм економічного і соціального розвитку територій сільських та селищної рад доповіли сільські, селищний голови. Підвела підсумки в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Т. Павловська.
Під час обговорення учасниками наради питань порядку денного, доповідачі надали відповіді на всі задані питання запрошених на нараду.

152

153