Відбулися змагання на Кубок з міні-футболу

кфеЗ нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту, з метою популяризації здорового способу життя 11 вересня 2020 року на майданчику зі штучним покриттям у с. Світле відбулися змагання на Кубок з міні-футболу серед вихованців КЗ «районна ДЮСШ» 2005-2006 р.н.

У змаганнях прийняли участь команди районної ДЮСШ: с. Світле, с. Криворіжжя, смт. Святогорівка, с. Добропілля, с. Шахове, с. Золотий Колодязь.

З вітальними словами, побажавши міцного здоров’я, витримки та наполегливості, а також успіхів у досягненні нових спортивних висот, до юних спортсменів звернулися: голова Добропільської районної ради Юрій Середа, начальник відділу освіти Добропільської райдержадміністрації Лариса Грибаускас, т.в.о директора КЗ «Районна ДЮСШ» Добропільської районної ради Володимир Грибаускас.

У перервах між таймами, було проведено декілька спортивних конкурсів, де вихованці змагалися у набиванні м’яча на час, пробивання пенальті.

За результатами напруженої боротьби місця розподілилися наступним чином:

І місце - смт. Святогорівка (тренер–викладач Грибаускас В.І.)

ІІ місце – с. Криворіжжя (тренер –викладач Брильов О.А.)

ІІІ місце – с. Шахове (тренер –викладач Омельченко В.М.)

Команди, які посіли І-ІІІ місця нагороджені кубком, грамотами і медалями.

Кращі гравці, які здобули перемогу у конкурсах (Дубовий Ілля, Дерепалко Віктор) нагороджені грамотами і медалями.

Всі учасники змагань отримали цінні призи.

Спонсорами районних змагань виступили ПрАТ «Глини Донбасу» (генеральний директор Ігор Ткач) в рамках виконання соціального контракту цього підприємства з райдержадміністрацією (Олександр Баранник), та Добропільською районною радою (Юрій Середа) за сприянням ГО "Добре поле" (Любов Марченко).изображение viber 2020 09 14 09 31 05

роль