Відбувся навчальний семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування

Сьогодні, 10 липня, за участю голови райдержадміністрації Дмитра Кірносова та заступника голови районної ради Ірини Стрепоченко, керівник апарату Василь Перейма провів семінар-навчання для сільських, селищних голів, секретарів сільських, селищних рад та діловодів.

У роботі семінару-навчання взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих структур району, працівники апарату районної ради.
Розпочинаючи навчання, Василь Перейма наголосив на важливості проведення подібних навчань тому, що вони дають можливість посадовим особам місцевого самоврядування поглибити свої знання, поспілкуватися із фахівцями різних галузей аби в подальшому компетентно вирішувати проблеми громади.

навчання1
Потрібно відмітити, що за дві години роботи семінару присутні набули практичний досвід, вдосконалили відповідні знання та навички з різноманітних питань службової діяльності.

навчання2
Відповідно до плану роботи було підготовлено і внесено на розгляд учасників семінару п’ять актуальних питань, з якими секретарі сільських рад зустрічаються у своїй повсякденній роботі. Зокрема:
- про основні вимоги та недоліки при підготовці проектів рішень сесій та виконавчих комітетів сільських та селищної рад;
- про планування роботи місцевих рад та взаємодію з райдержадміністрацією та районною радою при вирішенні питань;
- про порядок використання субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення житлом дітей-сиріт.

На завершення навчання відбулося практичне заняття на знання законодавства.

навчання3
Протягом навчального семінару всі учасники мали можливість поспілкуватися, обговорити існуючі проблеми та обмінятися власним досвідом їх вирішення.