ВІтаємо аграріїв з Днем працівників сільського господарства!

Шановні аграрії! Сердечно вітаємо вас з нагоди професійного свята – Днем працівників сільського господарства!

Шановні трудівники ланів, ферм, керівники сільгосппідприємств усіх форм власності, ветерани сільськогосподарського виробництва! Сердечно вітаємо вас з нагоди професійного свята – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік!
Любов до землі закладена в генетичний код нашого народу. У кожного із нас, коріння яких міцно пов’язане із селом, особливо тепле ставлення до людей, які забезпечують нас хлібом і до хліба. Хліборобська праця завжди була нелегкою: то спека засушує хліб, то дощі не дають зібрати врожай, а, якщо і гарний вродився хліб, то дуже важко його продати за тією ціною, яку в нього вклали.

сг1
Земля тримається на селянинові, а він живе, доки не відірваний від землі. А доки селянин на землі, то й земля родить, і народові є що їсти, і світ пам’ятає, що Україна – щедра і щира годувальниця.

Шановні наші хлібороби, сьогодні Ваше свято, свято тих, хто щоденно на ниві вклоняється землі, вирощує високі врожаї, щоб у нас на столі був хліб і до хліба.
У нас є всі підстави, щоб зустрічати свято з добрим настроєм. Ми маємо історію галузі, якою пишаємось. І сьогоднішні наші справи, наші успіхи стають гідним її продовженням. Аграрії району завершили збирання зернових культур. З площі 18,2 тис. га отримано зерна 64,5 тис. тонн, урожайністю 33,7 ц/га.
За рейтинговими показникам серед підприємств району у 2019 році І місце отримав трудовий колектив ТОВ «Перспектива» (підприємство очолює Володимир Антипенко); ІІ місце - трудовий колектив селянського господарства «БІС» (господарство очолює Валерій Благов); ІІІ місце - трудовий колектив ТОВ «Рута – Плюс» (товариство з вересня 2019 року очолює Віталій Іволга, до цього очолював Сергій Савастьянов ).

сг3
Микола Сингаївський писав: «До землі, як і до хліба, звикають з дитинства, з юних літ. І тоді вже до старості не розлучаються з нею. Щасливий той, хто має на землі власноруч прокладену борозну, хто по – своєму відкривав хліб, пізнавав його пахощі з колоска». Це, шановні хлібороби, про Вас.

сг2
Доземний уклін і щира подяка усім, хто творить хліб і добро на нашій благодатній землі, - селянським родинам, фермерам, керівникам і спеціалістам агропідприємств різних форм господарювання. Нехай хліборобська нива щедро і рясно колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. Щастя і добра вам, дорогі трудівники села! Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Уклін Вам сіячі, хлібороби, селяни - люди, биття сердець яких у кожному колоску.

З повагою

В.о. голови Добропільської райдержадміністрації                                                                                                                         Н.П. Перекотій


Начальник управління агропромислового
розвитку райдержадміністрації                                                                                                                                                   О.П. Андрійченко