Вітаємо громаду з 85-річним ювілеєм району!

Шановні жителі Добропільського району!  2020-й рік - ювілейний для нашого району.

Ми відзначаємо урочисту подію – 85-ту річницю з дня утворення Добропільського району, історія якого розпочалася 13 лютого 1935 року, коли було підписано Постанову Президії Центрального Виконавчого Комітету УССР «Про склад нових адміністративних районів Донецької області». Наша земля багата славними традиціями, незабутніми трудовими і ратними звершеннями кожного з поколінь, що творили славну історію Добропільщини.
У нашого району – багата історія. Нам з Вами є що пригадати, чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Жителі району з честю вийшли з багатьох випробувань часів ІІ світової війни, відродили рідний край з руїн, активно розбудовують нашу незалежну державу, а сьогодні – відстоюють її незалежність та суверенітет.

1
Сьогодні – це край трудової слави та мальовничих краєвидів. Його внесок у національні надбання українського народу – вагомий та пов’язаний з багатьма уславленими іменами. Усе, чим багатий і знаний Добропільський край, стало можливим завдяки щоденній самовідданій праці багатьох поколінь жителів району, які й нині гідно продовжують традиції своїх батьків, збагачують район новими здобутками.
Щиро дякуємо всім жителям за працелюбність, професіоналізм, плідну працю, уміння жити і працювати на благо Батьківщини.
Нехай ця знаменна подія наповнить серце кожного з нас гордістю за свою землю, надихає на нові звершення на благо незалежної європейської української держави. Нехай обходять стороною вас негаразди і прикрощі, а кожен прожитий день приносить лише радість і задоволення. Добра, благополуччя, здоров’я, щастя всім жителям району!
Нехай Бог оберігає Вас та Ваші родини!

З надією на краще майбутнє

Голова Добропільської райдержадміністрації                                                                                                                    О.Л. Баранник