Вітаємо працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Добропільщини!


З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва вітаємо аматорські творчі колективи, наших талановитих вокалістів, а також велику когорту майстрів декоративно-прикладного мистецтва!
Жодна подія в нашому районі не обходиться без культпрацівників. Концерти, фестивалі, творчі зустрічі – завжди на висоті, легко, цікаво, професійно. Ми й не замислюємося, скільки за цим стоїть кропіткої творчої роботи, самонавчання і вдосконалення. Ви виходите на сцену з усмішкою, з бездоганним виглядом, даєте концерти, з любов’ю несете творчість нашого району, гідно представляючи його на різноманітних конкурсах і фестивалях по всій Україні.

культура4

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи культурні традиції Добропільського краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!
Сподіваємось і віримо, що це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси!
Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру. Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя, нових творчих здобутків, вдячних цінителів вашої праці, невичерпної творчої енергії та натхнення творити, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври!

Зі святом! Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

В.о. голови райдержадміністрації                                                                                                                                                            Н.П. Перекотій