Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

Шановні земляки! Щиросердно вітаємо вас з Днем Гідності та Свободи!

день2

У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці– це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події  на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.

баранник2

Щиро дякуємо кожному за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи.

Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали!

день3

Закликаємо всіх до миру, порозуміння й згуртованості. Зичимо віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного краю.

Бажаємо мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту Вам та Вашим родинам!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                        Олександр Баранник