Вітання голови райдержадміністрації з Днем Соборності України!

DSC 037722 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. У цей день дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка об'єдналися в самостійну соборну державу. Вперше за 600 років був зроблений серйозний крок до об'єднання більшості українських етнічних земель в єдину державу

День Соборності і Свободи України – це день, який консолідує суспільство, зміцнює і єднає народ, утверджує ідеали свободи і демократії, виховує в громадян почуття національної гідності. Пам'ятаймо, що саме в єдності сила народу. Ціна, яку ми платимо сьогодні за єдність нашої незалежної держави, є надто високою. Коли кожен українець усвідомить, що держава – це він чи вона, життя в УКРАЇНІ стане іншим, стане кращим. І не треба буде шукати щастя за кордоном. Сьогодні від кожного з нас залежить, якою буде наша держава. Ми й надалі повинні докладати максимум зусиль для того, щоб мати достойне майбутнє, своїми добрими справами возвеличувати і зміцнювати нашу державу.

Вітаючи з Днем Соборності України, бажаю всім нам миру, сили та енергії для того, щоб успішно пронести естафету волелюбності й єднання у майбутнє.

Зі святом! З Днем Соборності, Днем Єдності нашого народу!

 

Голова Добропільської райдержадміністрації

Олександр БАРАННИК