Завдання влади - якісне надання послуг

Одне з основних завдань органів влади сьогодні - забезпечення якісного надання послуг людям. Тільки в такому випадку ми рухатимемося вперед.

Центр надання адміністративних послуг - це постійно діючий робочий орган районної державної адміністрації, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб'єктами надання адміністративних послуг. В Добропільському районі Центр надання адміністративних послуг діє з 2013 року.

Основні завдання ЦНАПу – це організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень та спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання. Центр розміщений в приміщенні райдержадміністрації. На прилеглій до Центру території передбачено місце для безоплатної стоянки автомобільного транспорту суб’єктів звернення. Вхід до Центру облаштований пандусом для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

За минулий рік Центром було надано 7668 адміністративних послуг, серед отримувачів яких були не тільки мешканці Добропільського району, а й міст Добропілля, Білицьке, Білозерське та Шахівської ОТГ. В грудні 2018 року в кабінетах Центру було здійснено ремонт, придбані нові меблі. А допомогу у вирішенні цього питання надало керівництво Золотоколодязької сільської ради.
Районна державна адміністрація висловлює вдячність Золотоколодязькому сільському голові Сидоренко Тетяні Борисівні та депутатам Золотоколодязької сільської ради за плідну співпрацю та досягнення взаєморозуміння при вирішенні важливих питань економічного і соціального розвитку району, вагомий внесок у розвиток сфери надання адміністративних послуг в районі. Депутати сільської ради підтримали пропозицію сільського голови та прийняли рішення про виділення коштів для здійснення ремонтних робіт в Центрі надання адміністративних послуг. 2019 рік в районному ЦНАПі розпочався у відремонтованих та обладнаних кабінетах, а громадяни, які вже звернулись у новому році, відчули переваги обслуговування, що проводиться у більш зручних та комфортних умовах.
Дякуємо депутатам Золотоколодязкої сільської ради за небайдужість та активну громадську позицію!

DSC 3090

DSC 3092

DSC 3095

DSC 3100

DSC 3101