Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

3 грудня 2018 року в Добропільському міському центрі зайнятості, в рамках відзначення Міжнародного дня інваліда, було проведено ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.

Мета заходу - пропозиція можливого працевлаштування громадян з інвалідністю на підприємствах міста.
В ярмарку взяли участь підприємства, які мають вакансії для осіб з інвалідністю: ВСП ШУ "Добропільське" ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля», ВСП ШУ «Білозерське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля», ТДВ «Білозерське», Філія «Добропільське енергопідприємство» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля», Філії «Добропільське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» та соціальні партнери: управління соціального захисту населення міста та району.

цз1
Захід відкрила директор центру зайнятості Вікторія Бугаєць, яка підкреслила, що особи з інвалідністю потребують уваги кожен день, а сьогодні ми вкотре намагаємося привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю. Присутні були ознайомлені з впровадженням в роботу служби зайнятості з 1 січня 2019 року кар’єрних радників, які стануть зв’язуючою ланкою між шукачами роботи та роботодавцями. Робота кар’єрних радників буде сприяти покращенню якості послуг, які надаються та закріпленню працевлаштованих на робочому місці. Пильна увага присутніх була зосереджена на правах осіб з інвалідністю, які гарантуються державою.

цз2

цз3
Роботодавці ознайомили запрошених з інформацією про свої підприємства, графіком роботи, умовами оплати праці та вакансіями, які є актуальними на даний час. З кожним із відвідувачів проведені індивідуальні співбесіди та бажаючі запрошені на підприємства для подальшого працевлаштування.

цз4
Спеціалісти служби зайнятості, представники підприємств та соціальні партнери обговорили проблемні питання, що виникають під час працевлаштування осіб з інвалідністю, означили шляхи подальшої співпраці у забезпеченні соціальних гарантій даної категорії громадян.
Ми різні, але ми рівні!


Добропільський міський центр зайнятості.