З контрольним візитом

Контрольне відвідування виконання соціальними робітниками якості надання соціальних послуг догляду вдома поєднує в собі не тільки контроль якості надання соціальних послуг, але й виявлення проблем.


Вчора, 10 квітня, завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. територіального центру соціального обслуговування здійснила контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальним робітником Сіднєвою С.О., якості надання соціальної послуги догляду вдома на території Добропільської сільської ради у с. Добропілля.

терцентр1
Світлана Олександрівна обслуговує 6 пенсіонерів, які потребують сторонньої допомоги. Під час контрольного відвідування підопічні тепло відгукувались про роботу соціального робітника, яка не тільки прибирає приміщення, готує їжу, доставляє продукти, вугілля та воду, але й виконує роботи по благоустрою присадибних територій. Підопічна Чинчлей О.П. взагалі сказала, що іншого робітника, крім Світлани вона не уявляє.

терцентр2
Хочеться відмітити відповідальність і небайдужість Світлани Олександрівни, яка, навіть знаходячись у відпустці або на лікарняному, провідує проблемних стареньких за покликом душі.
Підопічна Федорова Н.М. звернулась з проханням надати їй в користування засіб реабілітації - інвалідний візок. В найближчий час це прохання буде виконано, завдяки тому, що пункт прокату територіального центру укомплектований засобами реабілітації.
Прийти на допомогу потребуючим, вирішити їх проблеми – це головне завдання соціальної служби.