«З вірою в серці»

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку у Володимирівському сільському будинку культури було проведено тематичний захід «З вірою в серці».

1 жовтня в усьому світі щорічно відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в нашій державі – ще й День ветерана. Цей день – свідчення глибокої поваги і цивілізованого ставлення українського суспільства до найстарших представників громади, які закладали матеріальну й духовну базу незалежної держави.
У Володимирівському сільському будинку культури, за підтримки Шахівського сільського голови Володимира Миколайовича Кучеріненко та спільно з територіальним центром соціального обслуговування Добропільского району (директор Болотова М.С.), було проведено тематичний захід «З вірою в серці».

володимир1
На святі було відзначено ювілярів 70, 75 та 80 років та старожила села Володимирівка - Марію Іллівну Хлопоту, яка 1 листопада відсвяткувала свій 94-й день народження. Родина Колосових, з селища Маяк, приготувала для присутніх кашу на вогнищі.

володимир2

володимир3
На кожному заході відкриваються нові місцеві таланти - Тризна Надія Яківна читала уривок з твору Михайла Коцюбинського «Що записано в книгу життя», жіночий колектив «Перлини Володимирівки» своїм виступом підтримав святковий настрій присутніх на заході.
Велика вдячність старості селища Маяк, сіл Паньківка, Володимирівка - Володимиру Миколайовичу Сацурі за допомогу в організації свята.