За покликом серця творити добро

Рік назад начальник архівного відділу райдержадміністрації Любов ЧАМОР звернулася до завідувача відділення денного перебування  територіального центру (надання соціальних послуг) Добропільського району Ольги КАТРИЧ з проханням створити ілюстровану колекцію матеріалів про час діяльності терцентру.

Сьогодні ця організація, що проіснувала більше 20 років, ліквідована. Під керівництвом директорки терцентру Маргарити БОЛОТОВОЇ та завдяки її згуртованому, працелюбному та дружньому колективупроведено безліч різноманітних заходів для своїх підопічних. Ольга Миколаївна знайшла час та підготувала неперевершені матеріали. У справу сформувала світлини останніх керівників, які очолювали терцентр, його працівників та соціальних робітників, із зазначенням ПІБ, додала до кожної світлини коротку, але потрібну описову інформацію. Весь ілюстрований матеріал виготовила на високоякісному глянцевому папері. До кожного аркуша сформованої справи Ольга Миколаївна підійшла з великою відповідальністю та любов’ю. Радісні та вдячні обличчя одиноких бабусь та дідусів – це не просто усмішки, це зігрітість серця та результат щоденної копіткої роботи всього колективу працівників терцентру. Згуртованість колективу вражає, кожен з непідробною любов’ю розповідає про свою роботу, про тих з ким працювали.

А працювали майже з 200  підопічними – людьми похилого віку.Завідувач відділення надання соціальних послуг вдома Ірина ЗІНЧЕНКО та соціальний працівник Эльвіра КАПЛЄВА вели облік послуг, а  їх було більше 40 видів і по кожній особі різні.

До архівного відділу райдержадміністрації передано  цінний матеріал, що вміщує результати співпраці терцентру та благодійної  громадської організації «Добре поле», яку очолює талановита та чуйна жінка Любов МАРЧЕНКО.

Гортаючи сторінки справи, ми бачимо які цікаві заходи та просто добрі справи організовувалися протягом 2016-2020 років для підопічних людей похилого віку району цими двома організаціями, окрім цього для збереження вже історії передано 25 планшетів зі світлинами.

терцентр

Майже 4 місяці працівники терцентру під координацією начальника архівного відділу райдержадміністрації працювали над упорядкуванням архівних справ. Відповідальна за архів та діловодство у терцентрі Людмила ЗЕЛЕНІНА наскільки добросовісно підійшла до цього дорученого напрямку, що залишається сьогодні, коли вже є кінцевий результат, удивлятися. Весь колектив не рахувався і з вихідними, які стали для робочими. 136 справ з кадрових питань (особового складу) сформовано та професійно упорядковано, 374 справ тимчасового (до 10 років включно) зберігання, з яких первинні бухгалтерські документи підшито, решта у швидкозшивачах, пронумеровано та внесено до описів справ, складено акт на вилучення документів для знищення. Головний бухгалтер Людмила КУЧУК та  бухгалтер Віра БІЛА майстерно підійшли до формування бухгалтерської документації.

Терцентром придбано архівний картонаж, в який і розміщено справи.

Зігріто багато сердець, а тим самим подовжено вік одиноких та непрацездатних громадян.  В таких організаціях і повинні працювати  чуйні та добрі люди. Терцентру є чим пишатися, а нам таким колективом. ЩАСТИ їм у подальшому житті!