Засідання робочої групи з питань підготовки до виборів Президента України

12 березня керівник апарату райдержадміністрації, голова робочої групи Василь Перейма провів засідання робочої групи щодо сприяння дільничним виборчим комісіям в реалізації їм повноважень.

Чергові вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року. Виборчий процес - це здійснення суб'єктами, визначеними ст.12 Закону України «Про вибори Президента України», виборчих процедур.
12 березня керівник апарату райдержадміністрації, голова робочої групи Василь Перейма провів засідання робочої групи щодо сприяння дільничним виборчим комісіям в реалізації їм повноважень. Від наголосив, що сьогодні окружна комісія повинна прийняти рішення про утворення ДВК.
Значна увага присутніх була приділена питанню створення належних умов для роботи та сприяння діяльності відповідних виборчих комісій, інших суб’єктів виборчого процесу.
У районі створено 24 виборчих дільниць. На даний час проаналізовано стан матеріально-технічного забезпечення всіх дільничних виборчих комісій згідно вимог Центральної виборчої комісії. Кожна виборча дільниця забезпечена необхідними приміщеннями для роботи, засідань та голосування виборців. З цією метою використані приміщення сільських будинків культури, місцевих навчальних закладів, адмінбудинків підприємств, організацій та установ, розміщених на території сільських рад.
Під час засідання працівники, відповідальні за матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць, доповіли про готовність виборчих дільниць і відповідність приміщень, в яких вони локалізуються, матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць, а також про проблемні питання.
Присутні члени робочої групи, заслухавши всіх доповідачів, прийняли відповідні рішення щодо їх усунення, а саме щодо налагодження телефонного зв’язку, перевірки протипожежної безпеки, стану електромереж, забезпечення правопорядку на дільницях, транспортування та охорони бюлетенів і ряд інших питань, пов’язаних з належним забезпеченням виборчого процесу.
Працівники райдержадміністрації, закріплені за виборчими дільницями, моніторять стан підготовки виборчих дільниць до проведення виборів та їх матеріально-технічне забезпечення.
Провідний інспектор Добропільського РВ ГУ ДСНС України у Донецькій області Андрій Плужников, виступаючи з цього питання, звернувся до всіх сільських голів з питанням суворого дотримання правил пожежної безпеки в приміщеннях для голосування.
Начальник СЛД №1 КГЦ 542 Дніпровської філії ПАТ «Укртелеком» Антоніна Литвиненко доповіла про забезпечення послугами зв’язку ДВК.
Підбиваючи підсумки наради, керівник апарау райдержадміністрації зазначив, що весь комплекс робіт із підготовки до виборів має бути завершений вчасно.нарада1