Засвоюємо нові знання

Вчора 11 червня начальник відділу обслуговування громадян №1 Наталя Хничова провела зустріч з трудовим колективом ТОВ «Агрофірма «Каравай».

Під час заходу фахівець розповіла присутнім про умови призначення пенсії про те, що розмір пенсії залежить від сплачених страхових внесків і тривалості страхового стажу та офіційної заробітної плати, перечислила документи, які необхідно надавати для призначення пенсії, акцентувала увагу громадян на важливості легалізації й детінізації трудових відносин.
Начальник відділу розповіла про перехід Пенсійного фонду України до сучасних стандартів надання послуг через веб-портал електронних послуг, перерахувала послуги, які можливо отримати зареєструвавшись на порталі, Наталя Хничова запропонувала присутнім разом переглянути відео-ролики з покроковою інформацією щодо реєстрації та користування зазначеною послугою.
На особистий прийом до начальника відділу звернулося 3 особи. По закінченню заходу Наталя Хничова роздала тематичні буклети та листівки для самостійного ознайомлення та прийняла заяви для реєстрації на веб-порталі електронних послуг.

20190611 103056