Здійснено виїзний прийом громадян

11 лютого в приміщенні Добропільської сільської ради проведено спільний виїзний прийом громадян керівниками області та району.

Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво районної державної адміністрації. Вони дають змогу таким чином не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади.
З початку нового року започатковано проведення спільних виїзних прийомів керівництва району з керівниками департаментів Донецької облдержадміністрації.
11 лютого в приміщенні Добропільської сільської ради проведено спільний виїзний прийом громадян директором департаменту розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації Артемом Литвиновим та головою райдержадміністрації Дмитром Кірносовим.

прийом1
В ході спілкування до керівництва обласної та районної державної адміністрацій зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами.
Велике занепокоєння у сільських мешканців викликають питання незадовільного стану доріг та розчистки лісосмуг обабіч автошляхів.
Були висловлені нарікання на роботу Криворізького РЕМ ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» щодо перебоїв напруг и в електромережі. Також порушувались питання роботи дільниці № 2 філії «Покровський Автодор».

прийом2
В ході проведення виїзного прийому були проаналізовані питання, порушені громадянами. Частина із них вирішена в ході прийому, надані кваліфіковані консультації та рекомендації по вирішенню звернень. Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль відповідними службами.
Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці, в ході спілкування жителі отримали кваліфіковані відповіді на усі задані запитання.