Зустріч лідерів жіночого руху Добропільщини

15 листопада відбулося засідання координаційної ради Добропільської районної жіночої організації та Ліги ділових і професійних жінок «Ніка».


15 листопада відбулося засідання координаційної ради Добропільської районної жіночої організації та Ліги ділових і професійних жінок «Ніка», яке організували та провели Людмила Наровілова і Тамара Бєлянкіна.
Цей захід зібрав самих активних, небайдужих, цілеспрямованих жінок Добропільського району – лідерів жіночого руху на селі.

рада1
До присутніх голів первинних жіночих організацій району звернувся голова районної ради Юрій Середа. Він подякував всім присутнім за активну участь в суспільному житті району, побажав подальших успіхів у всіх справах та починаннях, поділився майбутніми проектами та планами та запевнив в тому, що районна влада завжди буде підтримувати всі ініціативи жіночої організації.

рада2
Людмила Наровілова розповіла присутнім про свою участь у Всеукраїнському конкурсі кращих ініціатив жінок України для демократичного розвитку місцевих громад. Людмила Володимирівна отримала перемогу в номінації «Нова Україна» за багаторічний проект «Неповторна материнська доля».
Голови первинних жіночих організацій прозвітували про проведені заходи в поточному році та визначили завдання на 2020 рік.

рада3
В інформаціях членів координаційної ради йшла мова про те, як в ході проведених заходів реалізувалася мета громадської організації: збереження традицій українського народу, підвищення соціального статусу жінки, укріплення родинно-сімейних відносин, проявлення милосердя, добра, запровадження високої культури родинних стосунків, розвиток волонтерського руху та громадських ініціатив.
Тамара Бєлянкіна повідомила присутніх про роботу своєї громадської організації, розповіла про втілені в життя ініціативи, проведені на території району заходи та акції.

рада4
Організаційне питання порядку денного передбачало кадрові зміни у керівному складі організації: головою Добропільської районної жіночої організації обрано Галину Броваренко, її першим заступником – Людмилу Наровілову, другим заступником – Ірину Рязанцеву, секретарем – Олександру Ремезову.
Між Добропільською районною жіночою організацією та Лігою ділових і професійних жінок «Ніка» підписано меморандум про співпрацю та взаємодію з метою згуртування жінок Добропільського району, посилення ролі жіноцтва у вихованні сімейних цінностей, збереженні національних, духовних традицій, підвищення ролі матері у суспільстві.