ДСНС інформує...

19 державним пожежно-рятувальним загоном Головного управління ДСНС України у Донецькій області на виконання доручення Прем’єр міністра України від 11.12.2019 № 44205/1/1-19, станом на 15 січня 2020 року, починаючи з 11 грудня 2019 року, було організовано та проведено 17 позапланових перевірок додержання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб’єктів господарювання Добропільського району (в тому числі Криворізької ОТГ), які мають на своєму балансі дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади.

Начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 Наталія Корнєєва зустрілась з учнями Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Добропільської районної ради.

ОГОЛОШЕННЯ!!!!

ОГОЛОШЕННЯ про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку по Донецькій області. У відборі беруть участь подані в установленому законодавством порядку заявниками інвестиційні програми і проекти та відповідають одному з наступних тематичних напрямів:

У п’ятницю, 16 січня, відбувся звітний концерт народного фольклорного ансамблю «Світанок» Світлівського будинку народних традицій. Упродовж концерту ансамблем було проспівано українські народні та фольклорні пісні, які нікого не залишили байдужим. Колектив звучав емоційно, виразно і водночас м’яко, задушевно, оригінально. Народний фольклорний ансамбль «Світанок» подарував глядачам справжній феєрверк гарного настрою та приємних вражень.

В історії кожної нації є дати, згадка про які змушує в єдиному пориві битися мільйони сердець цілого народу. Одна з таких дат для України – 22 січня – День Соборності.

КНП «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги Добропільської районної ради», повідомляє що в 2020 році подовжено роботу Урядової програми «Доступні ліки».