Апарат та відділи РДА

5 квітня 2016 року в Добропільської райдержадміністрації розпочато перевірку відповідно до Закону України "Про очищення влади"  щодо Мовчан Дар'ї Леонідівни – начальника відділу реєстрації - державного реєстратора Добропільської райдержадміністрації.
                                                                    Заява Мовчан Д.Л.             Декларація Мовчан Д.Л.

14 квітня 2016 року в Добропільської райдержадміністрації розпочато перевірку відповідно до Закону України "Про очищення влади"  щодо Кучманової  Світлани Володимирівни – адміністратора відділу з питань надання  адміністративних послуг Добропільської райдержадміністрації.
23 квітня 2016 року в Добропільської райдержадміністрації розпочато перевірку відповідно до Закону України "Про очищення влади"  щодо Луценко Ольги Андріївни, головного спеціаліста сектору у справах сім`ї, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації.
                                                                      Заява Луценко О.А. Декларація Луценко О.А.
25 квітня 2016 року в Добропільської райдержадміністрації розпочато перевірку відповідно до Закону України "Про очищення влади"  щодо Бровко Ірини  Миколаївни, державного реєстратора Добропільської райдержадміністрації.
                                                                     Заява Бровко І.М.               Декларація Бровко І.М.

29 квітня 2016 року в Добропільської райдержадміністрації розпочато перевірку відповідно до Закону України "Про очищення влади"  щодо Аммосової Тетяни Вікторівни, державного реєстратора Добропільської райдержадміністрації.
                                                                     Заява Аммосової Т.В.         Декларація Аммосової Т.В.
 
11 жовтня 2016 року в Добропільській райдержадміністрації розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" щодо Дробкова Сергія Андрійовича, кандидата на посаду провідного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Добропільської райдержадміністрації
                                                                     Заява Дробкова С.А.           Декларація Дробкова С.А.

Відповідно до Закону України “Про очищення влади” 26 січня 2017 року в Добропільській райдержадміністрації розпочато проведення перевірки щодо Стебель Олексія Леонідовича, який претендує на зайняття посади першого заступника голови Добропільської райдержадміністрації.
Декларація Стебель О.Л. за 2016 рік розміщена у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
                                                                     Заява Стебель О.Л.
 

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» 22 серпня 2018 року в Добропільській райдержадміністрації розпочато проведення перевірки щодо Грибаускас Лариси Іонасівни, яка претендує на зайняття посади державної служби категорії «Б» завідувача сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації та Харечко Олени Пантеліївни, яка претендує на зайняття посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста – юрисконсульта юридичного сектору Добропільської райдержадміністрації.

Заява Харечко О.П.

Декларація Харечко О.П.

Заява Грибаускас Л.І.

Декларація Грибаускас Л.І.

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» 23  жовтня 2018 року в Добропільській райдержадміністрації розпочато проведення перевірки щодо Пізняк Алевтини Анатоліївни, яка претендує на зайняття посади провідного спеціаліста відділу економічного розвитку і торгівлі Добропільської райдержадміністрації.

Заява Пізняк А.В.

Декларація Пізняк А.В.

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» 23 квітня 2019 року в Добропільській райдержадміністрації розпочато проведення перевірки щодо Стрепоченко Ірини Петрівни, яка претендує на зайняття посади першого заступника голови Добропільської райдержадміністрації

                                                               Заява Стрепоченко І.П.                        Декларація Стрепоченко І.П.