У зв’язку з тим, що у 2018 році ПрАТ «Огнеупорнеруд» об’єднало Октябрське та Торецьке родовища, Добропільською райдержадміністрацією 20 лютого 2019 року було прийнято розпорядження № 60 «Про внесення змін до детального плану території Октябрського родовища Добропільського району Донецької області за межами населених пунктів».

Додаткову інформацію можна знайти за посиланням:   http://www.dsmsu.gov.ua/index/ua/category/500.

Завантажити оголошення ТУТ...

ПРЕЗЕНТАЦІЯ  ТУТ...

На виконання вимог Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 зі змінами та доповненнями (останні зміни затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 №1176), з метою недопущення спотворення даних про фактичне нарахування субсідіантам за послуги з водопостачання та водовідведення, які щомісяця будуть передаватися в управління соціального захисту населення та АТ «Ощадбанк», Добропільське ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» просить Вас обов’язково своєчасно передавати у службу реалізації такі відомості:

Шановні мешканці Добропільського району!

17 січня 2019 року з 10-00 до 12-00 год в Добропільській райдержадміністрації (м.Добропілля, вул. Московська, 1) відбудеться спільний виїзний прийом громадян директора департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації ЛИТВИНОВА Артема Вікторовича та в.о. голови Добропільської райдержадміністрації ПЕРЕКОТІЙ Наталі Петрівни. Для попереднього запису на прийом звертатись до секретарів сільських, селищної рад або до відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації за телефоном (06277) 2-81-59.