Криворізька сільська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна: металевої труби (для накопичення води), яка знаходиться біля автобусної зупинки за межами населеного пункту с.Новофедорівка Добропільського району Донецької області.

Відповідно до статтей 8, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 3089 з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, Криворізька рада повідомляє про наміри оприлюднити регуляторний акт - проект рішення. Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України, Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".
Розробник проекту регуляторного акту: Криворізька сільська рада.
Проект рішення сесії Криворізької сільської ради «Про затвердження Положення про порядок відчуження майна комунальної власності Криворізької сільської ради», Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для розробки незалежної експертної грошової оцінки комунального майна Криворізької сільської ради, Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, Відомість підсумків голосування, ЗАЯВА про участь в конкурс, Склад комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для розробки незалежної експертної грошової оцінки комунального майна Криворізької сільської ради та аналіз регуляторного впливу розміщений на сайті Криворізької сільської ради: http://kryvorizka.silrada.org.ua/
Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються за поштовою адресою: Криворізької сільської ради, вул. Центральна,103, с.Криворіжжя, Добропільський район, Донецька область, 85030 (електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) , контактний телефон 0502597793, 95-1-38.
Термін приймання зауважень від фізичних і юридичних осіб, бюджетних установ та інших підприємств, організацій приймаються в письмовій формі протягом одного календарного місяця з дня оприлюднення.

Сільський голова Р.В.Удовик

Про регуляторні акти Ганнівської сільської ради!!!

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік Ганнівської сільської ради Добропільського району Донецької області»

Проект рішення сесії Ганнівської сільської ради Добропільського району «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік» Проект рішення сесії Ганнівської сільської ради Добропільського району « Про встановлення ставок та пільг Із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на 2020 рік Ганнівської сільської ради» Проект рішення сільської ради Добропільського району « Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2020 рік та затвердження положення про єдиний податок Ганнівської сільської ради.

Розробник – Ганнівська сільська рада

1. Проекти регуляторних актів передбачають:
1.1. Встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік на території Ганнівської сільської ради Добропільського району.
1.2. Встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на
2020 рік Ганнівської сільської ради Добропільського району.
1.3 Встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2020 рік та затвердження положення про єдиний податок Ганнівської сільської ради.

2. Проекти рішень сесії Ганнівської сільської ради Добропільського району, «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на
нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2020 рік», «Про встановлення ставок єдиного податку
для фізичних осіб-підприємців на 2020 рік» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Добропільської районної державної адміністрації dobrda.gov.ua, а також на дошкі оголошень
біля будівлі Ганнівської сільської ради за адресою с. Ганнівка, вул. Комарова, 48 а
3. Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.
4. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:
- поштою за адресою: с. Ганнівка вул. Комарова, 48 а;
- електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

                              Л.Т.Тихонова,                        сільський голова

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ РІШЕНЬ КРИВОРІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік", "Про встановлення розміру ставок єдиного податку для першої та другої групи фізичних осіб-підприємців та затвердження Положення про єдиний податок на території Криворізької сільскої ради на 2020 рік", "Про встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки на території Криворізької сільської ради на 2020 рік", " Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від жземельної ділянки на 2020 рік Криворізької сільської ради Добропільського району Донецької області.
Проекти регуляторних актів рішень сесії Криворізької сільської ради Добропільського району та аналіз їх регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Криворізької сільської ради, а також в адміністративній будівлі Криворізької сільської ради за адресою: с.Криворіжжя, вул.Центральна,103.
Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі: поштою за адресою: с.Криворіжжя вул. Центральна,103 електроною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.