Криворізька сільська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна :
- гідротехнічна споруда водного об’єкта площею водного дзеркала 61 га за адресою: с. Криворіжжя Криворізької сільської ради Добропільського району Донецької області, басейн річки Водяна;
- гідротехнічна споруда водного об’єкта за адресою:  с. Новокриворіжжя Криворізької сільської ради Добропільського району  Донецької області, балка Сухий бичок, басейн річки Сухий Бичок;
- гідротехнічна споруда водного об’єкта за адресою:  с. Зелене Криворізької сільської ради Добропільського району  Донецької області, балка Скелька, басейн річки Сухий Бичок, довжина по гребеню 137,0 м;
- гідротехнічна споруда водного об’єкта за адресою: с. Зелене Криворізької сільської ради Добропільського району Донецької області, балка Скелька, басейн річки Сухий Бичок, довжина  по гребеню 148,3 м;
- гідротехнічна споруда водного об’єкта за адресою: с. Зелене Криворізької сільської ради Добропільського району Донецької області, балка Скелька, басейн річки Сухий Бичок, довжина по гребеню 129,0 м;
- гідротехнічна споруда водного об’єкта за адресою: с. Новофедорівка, Криворізької сільської ради Добропільського району Донецької області, балка б/н, басейн річки Водяна, довжина по гребеню 154,63 м.
Претензії власників вказаного майна, з пред’явленими підтверджуючими документами, приймаються до Криворізької сільської ради за адресою: с.Криворіжжя, вул.Центральна, буд.103 протягом місяця з дня оприлюднення цього оголошення.

Покровсько-Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області запрошує платників податків взяти участь у семінарі на тему: «Проблемні питання в оподаткуванні при веденні бізнесу. Надання адміністративних послуг. Електронні сервіси ДФС», який відбудеться 12 грудня 2018 року об 11-00.
Лектори: фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області.
Місце проведення: м. Добропілля, пров. Європейський, буд. 4, конференц – зала Добропільської ДПІ (перший поверх).

Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території земельної ділянки для будівництва багатопаливної автозаправної станції на території Святогорівської селищної ради Добропільського району Донецької області за межами населених пунктів»

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 № 290, згідно з п. 5 Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Добропільською райдержадміністрацією проведено громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації - Детальний план території земельної ділянки для будівництва багатопаливної автозаправної станції на території Святогорівської селищної ради Добропільського району Донецької області Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території розміщені у Добропільській міськрайонній газеті «Новий шлях» від 1 листопада 2018 року № 44 (11117) та на офіційному сайті Добропільської райдержадміністрації.
З проектом детального плану території було можливо ознайомитися з 25.10.2017 по 25.11.2018 у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, за адресою м. Добропілля вул. Московська, 1, I поверх, каб. 5 та у адмінбудівлі Святогорівської селищної ради за адресою: смт. Святогорівка , пров. Поштовий, буд. 10. За період з 25 жовтня 2018 року по 25 листопада 2018 року до Добропільської райдержадміністрації пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації не надходило.
Процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території завершено 26 листопада 2018 року.

Головний архітектор, начальник
відділу містобудування, архітектури
та житлово-комунального господарства
райдержадміністрації О.І. Міргородський

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території земельної ділянки для будівництва багатопаливної автозаправної станції на території Святогорівської селищної ради Добропільського району Донецької області за межами населених пунктів».

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних та допоміжних будівель і споруд технічної інфраструктури (прокладання трубопроводу для скиду шахтної води з проммайданчика шахти «Добропільська»)».

Відділ культури і туризму Добропільської райдержадміністрації оголошує конкурсний добір на посаду директора централізованої бібліотечної системи.
Основні вимоги для участі у конкурсі:

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території ділянок № 1 та № 3 Добропільського родовища на території Шахівської сільської ради Добропільського району (за межами населених пунктів) з метою розміщення (розширення) об’єктів виробничої потужності»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555 оголошується початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Детальний план території ділянок № 1 та № 3 Добропільського родовища на території Шахівської сільської ради Добропільського району (за межами населених пунктів) з метою розміщення (розширення) об’єктів виробничої потужності»
1. Мета, склад та зміст детального плану території.
Проект детального плану території розроблений з метою розміщення (розширення) об’єктів виробничої потужності Добропільського родовища вогнетривких глин. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені: основні принципи планування та забудови території. Розроблення детального плану пов’язано з необхідністю виконання вимог ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2. Основні техніко-економічні показники:
ДТ охоплює територію земельних ділянок загальною площею 270 га.

3. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.
Детальний план розроблений на підставі розпорядження голови Добропільської райдержадміністрації від 23.02.2018 № 73
Замовником розроблення проекту є Добропільська районна державна адміністрація.
Розробником – ФОП Віх О.В., кваліфікаційний сертифікат від 22.02.03.2017 серія АА № 003718.

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з детальним планом: з проектом детального плану території можна ознайомитися з 17.08.2018 по 17.09.2018 в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, за адресою м. Добропілля вул. Московська, 1, I поверх, каб. 5 та в адмінбудівлі с. Шахове, вул. Чернявського, буд. 14.

5. Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: головний спеціаліст, архітектор відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Міргородський Олександр Іванович (м.Добропілля, вул. Московська, 1, каб. 5, тел. 2-87-70).

6.Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: Пропозиції до проекту приймаються в строки з 16.08.2017 по 16.09.2018 у письмовому вигляді за адресою: м. Добропілля, вул. Московська, 1, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, каб. 5, тел.2-87-70). Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом. Вони повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції подані після встановленого терміну залишаються без розгляду.
Громадські слухання відбудуться 18 вересня 2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою: с. Шахове, вул. Чернявського, будю14 (приміщення сільської ради).

Головний спеціаліст, архітектор
відділу містобудування, архітектури
та житлово-комунального господарства
райдержадміністрації О.І. Міргородський