Криворізька сільська рада оголошує конкурс на закупівлю житла для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Загальні вимоги: 1 – 2 кімнатний будинок або 1 – 2 кімнатна квартира на території Криворізької сільської ради, яке відповідає нормативним вимогам житлового законодавства України. Пропозиції приймаються в строк до 20.09.2019 року за адресою: Добропільський район, село Криворіжжя, вулиця Центральна, 103, конкурсна комісія Криворізької сільської ради Детальну інформацію можна отримати на сайтах Криворізької сільської ради та Добропільської районної державної адміністрації або за телефоном 95-1-38.

Ми від щирого серця дякуємо нашим споживачів, які поважають працю наших співробітників і в цей нелегкий період знаходять можливість своєчасно оплатити за отримані послуги водопостачання та водовідведення, а також знаходять можливість для оплати заборгованості, що утворилася. Оплату за послуги з водопостачання та водовідведення можливо зробити в касах ВУВКГ, які розташовані в службі реалізації міст великого Добропілля, а також в будь-якому відділенні банку або пошти.
Режим роботи служби реалізації Добропільського ВУВКГ КП «Компанія
«Вода Донбасу»:
*м. Добропілля, вул. Луганського, 2:
-понеділок - субота, з 8-00 до 17-00, перерва з 12-00 до 13-00,
телефон для довідок 2 61 75;
* м Білицьке, вул. Паркова, 5а:
- понеділок - п'ятниця, з 8-00 до 17-00, перерва з 12-00 до 13-00,
телефон для довідок 6 21 26;
* м. Білозерське, вул. Пушкіна, 13:
- понеділок - субота, з 8-00 до 17-00, перерва з 12-00 до 13-00,
телефон для довідок 3 22 36.
У мікрорайонах і віддалених районах міст періодично працює виїзний касовий апарат. Велике прохання до споживачів приватного сектору будь ласка, раціонально використовувати воду для поливу земельних ділянок. Не забувайте о своїх земляках, які мешкають у багатоквартирних житлових будинках. Ми робимо все можливе, щоб у Ваших будинках і квартирах була вода.

Криворізька сільська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна: металевої труби (для накопичення води), яка знаходиться біля автобусної зупинки за межами населеного пункту с.Новофедорівка Добропільського району Донецької області.

Відповідно до статтей 8, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 3089 з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, Криворізька рада повідомляє про наміри оприлюднити регуляторний акт - проект рішення. Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України, Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".
Розробник проекту регуляторного акту: Криворізька сільська рада.
Проект рішення сесії Криворізької сільської ради «Про затвердження Положення про порядок відчуження майна комунальної власності Криворізької сільської ради», Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для розробки незалежної експертної грошової оцінки комунального майна Криворізької сільської ради, Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, Відомість підсумків голосування, ЗАЯВА про участь в конкурс, Склад комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для розробки незалежної експертної грошової оцінки комунального майна Криворізької сільської ради та аналіз регуляторного впливу розміщений на сайті Криворізької сільської ради: http://kryvorizka.silrada.org.ua/
Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються за поштовою адресою: Криворізької сільської ради, вул. Центральна,103, с.Криворіжжя, Добропільський район, Донецька область, 85030 (електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) , контактний телефон 0502597793, 95-1-38.
Термін приймання зауважень від фізичних і юридичних осіб, бюджетних установ та інших підприємств, організацій приймаються в письмовій формі протягом одного календарного місяця з дня оприлюднення.

Сільський голова Р.В.Удовик

Про регуляторні акти Ганнівської сільської ради!!!

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік Ганнівської сільської ради Добропільського району Донецької області»

Проект рішення сесії Ганнівської сільської ради Добропільського району «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік» Проект рішення сесії Ганнівської сільської ради Добропільського району « Про встановлення ставок та пільг Із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на 2020 рік Ганнівської сільської ради» Проект рішення сільської ради Добропільського району « Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2020 рік та затвердження положення про єдиний податок Ганнівської сільської ради.

Розробник – Ганнівська сільська рада

1. Проекти регуляторних актів передбачають:
1.1. Встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік на території Ганнівської сільської ради Добропільського району.
1.2. Встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на
2020 рік Ганнівської сільської ради Добропільського району.
1.3 Встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2020 рік та затвердження положення про єдиний податок Ганнівської сільської ради.

2. Проекти рішень сесії Ганнівської сільської ради Добропільського району, «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на
нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2020 рік», «Про встановлення ставок єдиного податку
для фізичних осіб-підприємців на 2020 рік» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Добропільської районної державної адміністрації dobrda.gov.ua, а також на дошкі оголошень
біля будівлі Ганнівської сільської ради за адресою с. Ганнівка, вул. Комарова, 48 а
3. Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.
4. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:
- поштою за адресою: с. Ганнівка вул. Комарова, 48 а;
- електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

                              Л.Т.Тихонова,                        сільський голова