КОНКУРС "КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ" 2017 року

З метою стимулювання процесів збору, відзначення й поширення кращих практик та ініціатив органів місцевого самоврядування Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі – Мінрегіон) у партнерстві з Програмою Ради Європи

«Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошено прийом заявок на Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2017 року, який буде проводитися для органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Конкурс має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики органів місцевого самоврядування, що були реалізовані у період 2015-2016 років. Його переможці візьмуть участь в ознайомчому візиті в одну з країн – членів Ради Європи.

Тематики Конкурсу 2017 року:

  1. Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.
  2. Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах.
  3. Співробітництво територіальних громад.

Для участі у Конкурсі потрібно до 30 вересня 2017 року заповнити заявку (в додатку) та надіслати її електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Іформація про Конкурс розміщено на офіційному сайті Мінрегіону в розділі «Розвиток місцевого самоврядування» (Головна – Напрямки діяльності – Регіональний розвиток – Розвиток місцевого самоврядування – Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»).


\\
                                                                              ЗАЯВКА
                    учасника конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році
[1]

І. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ:


1. Назва органу місцевого самоврядування(далі – ОМС): ______________________________________________________________________

2. Район/Область: ______________________________________________________________________

3. Повна поштова адреса ОМС: (назва вулиці, номер будинку, назва населеного пункту, назва району, області; поштовий індекс):
_______________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________________________________

4. Телефон (з кодом міжміського зв’язку):_____________; Факс:________________

5.Адреса електронної пошти ОМС:
_______________________________________________________________________

6. Офіційний сайт ОМС:
 _______________________________________________________________________

7. Кількість населення (тисяч жителів): _____________________________________

8.ПІБ керівника ОМС (повністю):
______________________________________________________________________

9. Автор практики[2] (особа, яка є безпосереднім автором практики та зможе бути учасником заходів, пов’язаних з поширенням/передачею здобутого практичного досвіду): ПІБ, посада, тел./факс, поштова адреса,персональна адреса електронної пошти, номер моб.тел.):
______________________________________________________________________________________________________________________________________________

10. Контактна особа, відповідальна за оформлення заявки та надання інформації щодо практики (автор практики, або інша особа, яка може у разі потреби надати будь-яку інформацію щодо практики: ПІБ, посада, тел./факс, персональна адреса, адреса електронної пошти, номер моб.тел.):

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

11. З яких джерел ви дізнались про Конкурс?

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

12. Тематика заявки (оберіть одну з тем Конкурсу, позначивши її в дужкахзнаком «+»):

( ) Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.

( ) Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах.

( ) Співробітництво територіальних громад.


УВАГА! Заявку має бути створено та надіслано виключно у форматі Microsoft Word
до 30 вересня 2017 року електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заявка супроводжується листом органу місцевого самоврядування за підписом його керівника, у якому підтверджується достовірність та точність викладеної у заявці інформації. Супровідний лист (з підписом та печаткою) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою (одним електронним листом).

Частина І заявки «Інформація про орган місцевого самоврядування» має містити повну інформацію за кожним пунктом. Задля забезпечення ефективної комунікації у заявці слід подати повну інформацію про автора кращої практики.

Частина ІІ заявки «Опис практики» не має за своїм обсягом перевищувати 3-х аркушів формату А4 (шрифт TimesNew Roman 12, інтервал одинарний).

Електронна примірна форма заявки доступна на сайтах: minregion.gov.ua, slg-coe.org.ua, uaror.org.ua, auc.org.ua, vassr.org та інших.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. (044) 303-99-16 (внутрішні – 112; 113; 114; 119); (044) 590-47-76.

[1] Під практикою у рамках конкурсу розуміється фактична діяльність органу місцевого самоврядування у період з 2015 до 2016 року, під час впровадження якої отримано позитивні результати.
[2]Автор – не обов’язково посадова особа місцевого самоврядування. Це може бути представник установи, організації.

Контактні особи Мінрегіону із зазначених питань: Яровенко Наталія Петрівна (044-590-47-76), Арсенюк Тетяна Андріївна (044-590-47-81), Базарна Ольга Вікторівна (097-210-50-20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Чекають пропозицій від аграріїв
Відбулося друге засідання Робочої групи щодо питань аграрної торгівлі між Україною та ЄС у рамках Угоди про вільну торгівлю. Для поліпшення стану аграрного сектору України основною темою для обговорення стало визначення чинників Угоди, що заважають українським підприємствам рухатися на ринок ЄС, і які, завдяки німецькому державному проекту ”AgritradeUkraine”, можуть бути відкориговані.
У зв’язку з цим, ТПП України наразі вивчає думку аграріїв України та приймає до 31 серпня 2017 року пропозиції з вдосконалення Угоди про вільну торгівлю щодо виходу аграрних компаній України на ринки Європи.
З пропозиціями звертатися до Центру експорту Донецької ТПП (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
Контактна особа: Дмитриченко Таміла (099-94-56-403).

 

Ситуація на ринку праці за І півріччя 2017 року                                                     

Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території земельної ділянки для будівництва зерноскладів та вагової на території Криворізької сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»

 

Ситуація на ринку праці за січень – травень 2017 року

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території виробничої потужності родовища «Победа»  на території Золотоколодязької та Шахівської сільських рад Добропільського району за межами населених пунктів»

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території б’єктів виробничої потужності Володимирського  родовища   на території Шахівської  сільської ради Добропільського району Донецької області  за межами населених пунктів»