ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
1. Планована діяльність:
Проект «Розкриття і підготовка запасів пластів l3, l8 і m40 ТДВ «Шахта «Білозерська». Реконструкція» передбачає роботу шахти щодо зазначених пластів, загальна тривалість будівництва складе 21 місяць, в тому числі й виробок.
Проектом передбачається розширення існуючих виробок головного водовідливу горизонту 200 м і перекачувальних водовідливу гор.550м. Крім розширення існуючих водовідливів проектом передбачається будівництво панельного водовідливу горизонту 830 м. Для лав пластів l8 і l3, передбачена дегазація верхніх супутників і нижніх супутників свердловинами. Для лав пласта m40 крім дегазації верхніх супутників і нижніх супутників передбачено дегазацію розроблюваного простору.
Для центральної панелі пласта m40, на північному крилі пласта l8 та південному крилі південній панелі пласта l8 уклону №4 передбачено дегазацію виробленого простору.
2. Суб'єкт господарювання:
ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ШАХТА «БІЛОЗЕРСЬКА», код ЄДРПОУ 36028628, 85013, Донецька обл. м. Добропілля, м. Білозерське, вул. Строїтельна, буд.17 тел. 0623887116
3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення
Міністерство екології та природних ресурсів України, адреса: 03035, Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, відділ оцінки впливу на довкілля, контактна особа – Шимкус Марина Олександрівна, тел.(044) 206-31-15; (044) 206-31-64 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля:
спеціальний дозвіл на користування надрами поля шахти «Білозерська», що видається Державною службою геології та надр України згідно ЗУ «Про надра», ПКМУ від 30.05.2011 №615.
5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань
Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб'єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.
Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх
Додаток 3 до Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля
_________________________________ (дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Реєстру, не зазначається суб'єктом господарювання)
____________2018521829___________ (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності)
обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.
Громадські слухання (перші) відбудуться
08.08.2018р о 10.00, «Центр культури та дозвілля м. Добропілля», вул. Фестивальна, 21, 2 поверх, малий актовий зал
6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності
Міністерство екології та природних ресурсів України, адреса: 03035, Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35
7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій
Міністерство екології та природних ресурсів України, адреса: 03035, Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, відділ оцінки впливу на довкілля, контактна особа – Шимкус Марина Олександрівна, тел.(044) 206-31-15; (044) 206-31-64 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.
8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності
Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 79 аркушах з додатками.
9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними
- Адміністративна будівля ш. Білозерська, с.Новоукраїнка, вул.Мінеральна, буд.15, з 23.07.2018р, щоденно з 7.30 до 16.00, крім вихідних;
- Нововодяньська сільська рада, с. Нововодяне, вул. Донецька, з 23.07.2018р, крім вихідних,
контактна особа Котова Ольга Павлівна тел.0950164234