Оголошення!!!!!!

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 13 січня 2020 року №1/11-208 департамент економіки облдержадміністрації інформує, що Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу. Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню, в першу чергу, затребуваних бізнесом наукових напрямків. Крім того, опитування дасть можливість представникам бізнесу:
отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі - R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами;
отримати інформацію про існуючі українські R&D;
переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;
зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій;
налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи для посилення конкурентоспроможності вітчизняних продукції та послуг.
Анкету розміщено за посиланням: https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7 Опитування проводитиметься до 31 січня 2020 року. В ньому можуть брати участь представники мікро, малих, середніх та великих підприємств будь-якої форми власності. Просимо поширити інформацію про проведення вказаного опитування серед представників місцевого бізнесу, розмістити посилання на офіційному сайті та сприяти участі в анкетуванні установ, підприємств і організацій міст, районів та територіальних громад області.