ПОВІДОМЛЕННЯ

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальних планів території для експлуатації та обслуговування будівель: корівника, їдальні, кузні, автогаражу, складу Склад 0,1543, Склад 0,2543, Сучья балка  на території Криворізької сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»

Мета, склад та зміст детального плану території.

Проект детального плану території розроблений з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення об’єкта будівництва, визначенні всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами та отриманні правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені: основні принципи планування та забудови території.

  1. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави

Детальний план розроблений на підставі розпорядженнь в.о. голови Добропільської райдержадміністрації від 05.09.2016 № 298, № 299, № 300, № 302 та № 301 «Про розроблення детального плану території для експлуатації та обслуговування будівлі корівника на території Криворізької  сільської ради Добропільського району Донецької області»

Замовником розроблення проекту є Добропільська райдержадміністрація.

Розробником – ФОП Віх О.В.,  кваліфікаційний сертифікат від 22.07.2013 серія АА № 0017066.

  1. Інформація про місце і строки ознайомлення з детальним планом: з проектом детального плану території можна ознайомитися з 23.03.2016по 23.04.2016 в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, за адресою м. Добропілля вул. Московська, 1, I поверх, каб. 5; в будівлі Криворізької сільської ради за адресою с. Криворіжжя, вул. Совєтьська, буд. 101,  а також на офіційному веб-сайті Добропільської райдержадміністрації (dobropolrda.blogspot.com. в рубріці «Оголошення»).
  2. Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: головний архітектор, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Міргородський Олександр Іванович (м.Добропілля, вул. Московська, 1, каб. 5, тел. 2-87-70).

5.Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: Пропозиції до проекту приймаються в строки з 23.03.2016 по 23.04.2016  у письмовому вигляді за адресою: м. Добропілля, вул. Московська, 1, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, каб. 5,     тел.2-87-70). Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом. Вони повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

Головний архітектор, начальник

відділу містобудування, архітектури

та житлово-комунального господарства

 

райдержадміністрації                                                                     О.І. Міргородський