ПОВІДОМЛЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території ділянок № 1 та № 3 Добропільського родовища на території Шахівської сільської ради Добропільського району (за межами населених пунктів) з метою розміщення (розширення) об’єктів виробничої потужності»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555 оголошується початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Детальний план території ділянок № 1 та № 3 Добропільського родовища на території Шахівської сільської ради Добропільського району (за межами населених пунктів) з метою розміщення (розширення) об’єктів виробничої потужності»
1. Мета, склад та зміст детального плану території.
Проект детального плану території розроблений з метою розміщення (розширення) об’єктів виробничої потужності Добропільського родовища вогнетривких глин. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені: основні принципи планування та забудови території. Розроблення детального плану пов’язано з необхідністю виконання вимог ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2. Основні техніко-економічні показники:
ДТ охоплює територію земельних ділянок загальною площею 270 га.

3. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.
Детальний план розроблений на підставі розпорядження голови Добропільської райдержадміністрації від 23.02.2018 № 73
Замовником розроблення проекту є Добропільська районна державна адміністрація.
Розробником – ФОП Віх О.В., кваліфікаційний сертифікат від 22.02.03.2017 серія АА № 003718.

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з детальним планом: з проектом детального плану території можна ознайомитися з 17.08.2018 по 17.09.2018 в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, за адресою м. Добропілля вул. Московська, 1, I поверх, каб. 5 та в адмінбудівлі с. Шахове, вул. Чернявського, буд. 14.

5. Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: головний спеціаліст, архітектор відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Міргородський Олександр Іванович (м.Добропілля, вул. Московська, 1, каб. 5, тел. 2-87-70).

6.Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: Пропозиції до проекту приймаються в строки з 16.08.2017 по 16.09.2018 у письмовому вигляді за адресою: м. Добропілля, вул. Московська, 1, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, каб. 5, тел.2-87-70). Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом. Вони повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції подані після встановленого терміну залишаються без розгляду.
Громадські слухання відбудуться 18 вересня 2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою: с. Шахове, вул. Чернявського, будю14 (приміщення сільської ради).

Головний спеціаліст, архітектор
відділу містобудування, архітектури
та житлово-комунального господарства
райдержадміністрації О.І. Міргородський