Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Проект рішення сесії Ганнівської сільської ради Добропільського району «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік» Проект рішення сесії Ганнівської сільської ради Добропільського району « Про встановлення ставок та пільг Із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на 2020 рік Ганнівської сільської ради» Проект рішення сільської ради Добропільського району « Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2020 рік та затвердження положення про єдиний податок Ганнівської сільської ради.

Розробник – Ганнівська сільська рада

1. Проекти регуляторних актів передбачають:
1.1. Встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік на території Ганнівської сільської ради Добропільського району.
1.2. Встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на
2020 рік Ганнівської сільської ради Добропільського району.
1.3 Встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2020 рік та затвердження положення про єдиний податок Ганнівської сільської ради.

2. Проекти рішень сесії Ганнівської сільської ради Добропільського району, «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на
нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2020 рік», «Про встановлення ставок єдиного податку
для фізичних осіб-підприємців на 2020 рік» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Добропільської районної державної адміністрації dobrda.gov.ua, а також на дошкі оголошень
біля будівлі Ганнівської сільської ради за адресою с. Ганнівка, вул. Комарова, 48 а
3. Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.
4. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:
- поштою за адресою: с. Ганнівка вул. Комарова, 48 а;
- електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

                              Л.Т.Тихонова,                        сільський голова