Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території земельної ділянки для будівництва багатопаливної автозаправної станції на території Святогорівської селищн

Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території земельної ділянки для будівництва багатопаливної автозаправної станції на території Святогорівської селищної ради Добропільського району Донецької області за межами населених пунктів»

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 № 290, згідно з п. 5 Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Добропільською райдержадміністрацією проведено громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації - Детальний план території земельної ділянки для будівництва багатопаливної автозаправної станції на території Святогорівської селищної ради Добропільського району Донецької області Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території розміщені у Добропільській міськрайонній газеті «Новий шлях» від 1 листопада 2018 року № 44 (11117) та на офіційному сайті Добропільської райдержадміністрації.
З проектом детального плану території було можливо ознайомитися з 25.10.2017 по 25.11.2018 у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, за адресою м. Добропілля вул. Московська, 1, I поверх, каб. 5 та у адмінбудівлі Святогорівської селищної ради за адресою: смт. Святогорівка , пров. Поштовий, буд. 10. За період з 25 жовтня 2018 року по 25 листопада 2018 року до Добропільської райдержадміністрації пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації не надходило.
Процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території завершено 26 листопада 2018 року.

Головний архітектор, начальник
відділу містобудування, архітектури
та житлово-комунального господарства
райдержадміністрації О.І. Міргородський