УВАГА! СЕМІНАРИ З БІЗНЕС – ПЛАНУВАННЯ

Донецькою торгово-промисловою палатою за підтримки облдержадміністрації розпочинається проведення безкоштовних семінарів з бізнес-планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності».

На семінарах слухачі дізнаються про використання бізнес-планів для здійснення бізнесу, отримають можливість навчитися аналізувати бізнес-ідеї, комплексно організовувати власний бізнес у рамках обраних стратегій.
Семінари пройдуть з 10.00 до 17.00 у містах:
Бахмут - 26 червня 2018 року;
Костянтинівка - 27 червня 2018 року;
Слов’янськ - 02 липня 2018 року;
Дружківка - 03 липня 2018 року;
Краматорськ - 26 липня 2018 року;
Покровськ - 27 липня 2018 року.
Анонси заходів будуть розміщені на сайті Донецької ТГТП http://donetskcci.com/ та сторінці у Facebook facebook.com/Donetskcci/. Кількість місць, забезпечених роздатковим матеріалом - 15 у кожному місті проекту.
Реєстрація на участь у семінарах обов’язкова за посиланням: https://bit.ly/2IDOklX.
Крім того, запрошуємо суб’єктів підприємництва долучитися до постійно діючого проекту «4ROUND» - гарячої лінії з бізнес-планування, яка працює щочетверга. Це 4 відкриті вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту протягом 1 години у четвер щотижня (час узгоджується через попередній запит на консультацію за наступною формою https://bit.ly/2HHLCKS). Комунікації відбуваються у режимах e-mail, мобільного звязку, Skype, Viber. Час однієї усної консультації - 20 хвилин.