На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 13 січня 2020 року №1/11-208 департамент економіки облдержадміністрації інформує, що Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу. Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню, в першу чергу, затребуваних бізнесом наукових напрямків. Крім того, опитування дасть можливість представникам бізнесу:
отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі - R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами;
отримати інформацію про існуючі українські R&D;
переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;
зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій;
налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи для посилення конкурентоспроможності вітчизняних продукції та послуг.
Анкету розміщено за посиланням: https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7 Опитування проводитиметься до 31 січня 2020 року. В ньому можуть брати участь представники мікро, малих, середніх та великих підприємств будь-якої форми власності. Просимо поширити інформацію про проведення вказаного опитування серед представників місцевого бізнесу, розмістити посилання на офіційному сайті та сприяти участі в анкетуванні установ, підприємств і організацій міст, районів та територіальних громад області.

п/п

П.І.Б.

керівника

Посада керівника, який веде прийом

Дні

прийому

Місце

прийому

1

БУГАЄЦЬ

Вікторія Василівна

директор

вівторок

м.Добропілля

вул.Банкова, 39

кабінет № 10

Тел.2-88-38

2

ЯЦУРА

Тетяна Іванівна

заступник директора

середа

м.Добропілля

вул.Банкова, 39

кабінет № 11

Тел.2-88-46

3

КРИЖАНОВСЬКА

Марина Миколаївна

начальник відділу організації працевлаштування населення

понеділок

м.Добропілля

вул.Банкова, 39

кабінет № 1

Тел.2-88-40

4

ТКАЧЕНКО

Наталія

Олегівна

начальник відділу активної підтримки безробітних

четвер

м.Добропілля

вул.Банкова, 39

кабінет № 6

Тел.2-88-45

5

ГОНЧАРОВА

Валентина Павлівна

начальник відділу взаємодії з роботодавцями

п’ятниця

м.Добропілля

вул.Банкова, 39

кабінет № 9

Тел.2-88-41

6

ПЕТРОВА

Альона Миколаївна

провідний юрисконсульт

п’ятниця 

м.Добропілля

вул.Банкова, 39

кабінет № 8

Тел.2-88-43

Прийом  здійснюється на робочих місцях  з  10  до  14  години

ГРАФІК проведення Прямої телефонної лінії Добропільського міського центру зайнятості з населенням на 2020 рік

 

п/п

ПІБ керівника

Посада керівника, який веде прийом

Дні проведення «Прямої лінії»

1.       

БУГАЄЦЬ

Вікторія Василівна

директор

остання  п’ятниця місяця

Телефонний зв’язок з населенням  «Пряма лінія» проводиться  у   ІV п’ятницю  з 13.00 до 15.00 за телефоном  (06277) 2-88-38

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Внесення змін до Детального плану території для будівництва модульної амбулаторії в межах населеного пункту с.Криворіжжя, вул.Центральна, 103а Добропільського району Донецької області»
1. Мета, склад та зміст проекту внесення змін до детального плану території.
Проект внесення змін до Детального плану території для будівництва модульної амбулаторії в межах населеного пункту с.Криворіжжя, вул.Центральна, 103а Добропільського району Донецької області розроблений у зв’язку з встановленням дизель-генераторної станції. Мета розроблення детального плану, відповідно до завдання на розробку детально плану території:
1. Подальше розроблення землевпорядної документації;
2. Набуття земельних ділянок у власність чи користування;
3. Будівництво модульної амбулаторії;
4. Визначення функціонального та цільового призначення території та земельних ділянок, в межах ДПТ.
Детальний план складається із пояснювальної записки, додатків та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені: основні принципи планування та забудови території.
2. Основні техніко-економічні показники:
Площа земельної ділянки складає 0,0007 га.
3. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.
Детальний план розроблений на підставі рішення сесії Криворізької сільської ради від 27.05.2019 №VІІ/43-10 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення дизель-генераторної станції в межах населеного пункту с.Криворіжжя Добропільського району Донецької області».
Замовником розроблення проекту є Криворізька сільська рада.
Розробником – ФОП Віх О.В., кваліфікаційний сертифікат від 22.07.2013 серія АА № 001706.
4. Інформація про місце і строки ознайомлення з внесенням змін до Детального плану території:
З проектом детального плану території можна ознайомитися з 10.10.2019 по 10.11.2019 в будівлі Криворізької сільської ради за адресою: с.Криворіжжя, вул. Центральна; буд. 103; а також на офіційному веб-сайті Криворізької сільської ради http://kryvorizka.rada.org.ua в розділі «Оголошення».

5. Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій:
Криворізький сільський голова Удовик Ріта Володимирівна (с.Криворіжжя, вул. Центральна; буд. 103, тел.0502597793.

6.Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:
Пропозиції до проекту приймаються в строки з 10.10.2019 по 10.11.2019 у письмовому вигляді за адресою: с.Криворіжжя, вул. Центральна; буд. 103, тел. (06277)95-1-38. Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом. Вони повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

Криворізька сільська рада оголошує конкурс на закупівлю житла для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Загальні вимоги: 1 – 2 кімнатний будинок або 1 – 2 кімнатна квартира на території Криворізької сільської ради, яке відповідає нормативним вимогам житлового законодавства України. Пропозиції приймаються в строк до 20.10.2019 року за адресою: Добропільський район, село Криворіжжя, вулиця Центральна, 103, конкурсна комісія Криворізької сільської ради. Детальну інформацію можна отримати на сайтах Криворізької сільської ради та Добропільської районної державної адміністрації або за телефоном 95-1-38.

Криворізька сільська рада оголошує конкурс на закупівлю житла для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Загальні вимоги: 1 – 2 кімнатний будинок або 1 – 2 кімнатна квартира на території Криворізької сільської ради, яке відповідає нормативним вимогам житлового законодавства України. Пропозиції приймаються в строк до 20.09.2019 року за адресою: Добропільський район, село Криворіжжя, вулиця Центральна, 103, конкурсна комісія Криворізької сільської ради Детальну інформацію можна отримати на сайтах Криворізької сільської ради та Добропільської районної державної адміністрації або за телефоном 95-1-38.

Криворізька сільська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна: металевої труби (для накопичення води), яка знаходиться біля автобусної зупинки за межами населеного пункту с.Новофедорівка Добропільського району Донецької області.

Відповідно до статтей 8, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 3089 з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, Криворізька рада повідомляє про наміри оприлюднити регуляторний акт - проект рішення. Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України, Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".
Розробник проекту регуляторного акту: Криворізька сільська рада.
Проект рішення сесії Криворізької сільської ради «Про затвердження Положення про порядок відчуження майна комунальної власності Криворізької сільської ради», Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для розробки незалежної експертної грошової оцінки комунального майна Криворізької сільської ради, Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, Відомість підсумків голосування, ЗАЯВА про участь в конкурс, Склад комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для розробки незалежної експертної грошової оцінки комунального майна Криворізької сільської ради та аналіз регуляторного впливу розміщений на сайті Криворізької сільської ради: http://kryvorizka.silrada.org.ua/
Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються за поштовою адресою: Криворізької сільської ради, вул. Центральна,103, с.Криворіжжя, Добропільський район, Донецька область, 85030 (електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) , контактний телефон 0502597793, 95-1-38.
Термін приймання зауважень від фізичних і юридичних осіб, бюджетних установ та інших підприємств, організацій приймаються в письмовій формі протягом одного календарного місяця з дня оприлюднення.

Сільський голова Р.В.Удовик