26 грудня о 10:00 відбудеться урочисте вручення протипожежної техніки, техніки для збору, транспортування побутових та інших відходів, та пересувної лабораторії по визначенню якості води, що були придбані за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Місце проведення: майданчик перед будівлею облдержадміністрації (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого 6). Запрошуємо представників ЗМІ! Акредитація за номером - 050 15 56 394 Олександр

24 грудня в Краматорську в конференц-залі приміщення Донецької облдержадміністрації (вул. Олекси Тихого, 6, 3-й поверх) відбудеться урочиста зустріч керівництва облдержадміністрації з провідними спортсменами та тренерами регіону з видів спорту.

Початок заходу – о 14:00. Збір учасників – з 13:30.

Під час зустрічі відбудеться вручення почесних грамот та подяк Міністерства молоді та спорту України, почесних грамот та подяк облдержадміністрації, листів подяки облдержадміністрації, посвідчень про присвоєння спортивних звань, сертифікатів на отримання одноразових грошових винагород, відзнак «Кращий спортсмен та тренер місяця», «Кращий спортсмен та тренер 2019 року».

Також будуть презентовані десятки кращих спортсменів та тренерів області з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю (за рейтингом, який складався за підсумками виступу атлетів на офіційних всеукраїнських та міжнародних змаганнях).

Слово для виступу буде надано:

- Олександру Хоцянівському – заслуженому майстру спорту України з боротьби вільної, бронзовому призеру чемпіонатів Європи та світу 2019 року, бронзовому призеру ІІ Європейських ігор, володарю ліцензії на участь у Олімпійських іграх 2020 року;

- Аліні Логвиненко – заслуженому майстру спорту Украйни з легкої атлетики, переможниці командних змагань ІІ Європейських ігор, кандидатці на участь у Олімпійських іграх 2020 року;

- Даниїлу Болдиреву – заслуженому майстру спорту України зі скелелазіння, переможцю Кубку Європи, срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року, кандидату на участь у Олімпійських іграх 2020 року;

- Олексію Бичкову – заслуженому майстру спорту України з пауерліфтингу, чемпіону Європи та світу 2019 року, рекордсмену світу в сумі триборства серед чоловіків;

- В’ячеславу Поньці – заслуженому тренеру України з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю, особистому наставнику Юлії Павленко, срібної призерки чемпіонату світу 2019 року в стрибках у довжину.

20 грудня о 14.00 годині в Донецькій облдержадміністрації за адресою м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6 відбудеться вручення ключів дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа від житла, придбаного за рахунок субвенції з обласного бюджету бюджетам міст, районів, ОТГ на умовах співфінансування 50/50. Запрошуємо до участі представників ЗМІ. Акредитація за номером 095 655 27 86 Сергій Наконєчний.

6 грудня 2019 року Президент України Володимир Зеленський з робочою поїздкою відвідає Донецьку область. Просимо представників ЗМІ пройти акредитацію до 16:00 години 5 грудня 2019 року. Контактна особа – начальник відділу прес-служби Донецької ОДА Масюченко Надія, 099 708 87 20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У Бахмуті хлопчик віком 4-х років випав з четвертого поверху. Малюка було госпіталізовано з важкими травмами. Як повідомляє ГУ Національної поліції України в Донецькій області, в сім’ї троє дітей різного віку. Мати вийшла з кімнати, а малюк самотужки відкрив вікно та сперся на москітну сітку, яка не витримала ваги дитини. Заради скорішого проведення необхідних медичних заходів, малюка було доставлено до Дніпровської обласної дитячої лікарні.

Завдяки чіткій взаємодії Донецької облдержадміністрації, Командування операції Об’єднаних сил, військових та цивільних медиків Донецької області та Дніпропетровської ОДА вдалося дуже швидко вирішити питання щодо організації транспортування хлопчика військовим вертольотом до Дніпра, який приземлився там сьогодні о другій години ночі. Зараз боротьбу за життя продовжують лікарі обласної дитячої лікарні, стан вкрай важкий, поруч з Давидом його мама.

Донецька ОДА висловлює щиру подяку, всім хто долучився до порятунку. Голова Донецької ОДА Павло Кириленко та обласний департамент охорони здоров’я тримають питання на особистому контролі. Бажаємо Давиду скорішого одужання , а його мамі сил і терпіння.

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшников провів робочу зустріч з делегацією організації «Центр гуманітарного діалогу», під час якої були обговорені питання реорганізації вугільних шахт Донецької області та впливу шахтних вод на стан екології у регіоні. Міжнародний експерт з питань реструктуризації вугільної промисловості доктор Рольф Петрі розповів про досвід Німеччини у ліквідації вугільних шахт та подальшого поводження з шахтними водами.

«Промисловий регіон Рур має багато спільного з українським Донбасом. Раніше у регіоні працювало понад 150 вугільних підприємств, у 2005 залишилось сім, на даний момент не працює жодне. У Німеччині працюють системи відливу та очистки води навіть на копальнях, закритих ще у першій половині 20-го сторіччя. Україні також доведеться проваджувати подібні системи, аби у подальшому уникнути екологічної катастрофи», - зазначив Рольф Петрі. Доктор Петрі також розповів про технологію контрольованого затоплення шахт, яка використовується у країнах Європейського Союзу та деяких інших країнах. Він зазначив, що при правильному стратегічному плануванні затоплення шахт жодним чином не впливає на стан довкілля.

«Воду, яка відкачується з вугільних шахт, можна очищати декількома методами та використовувати у сільському господарстві або ж зливати до водойм. У Німеччині також існує практика використання частково очищених шахтних вод у централізованих системах опалення та виробничих процесах», - зауважив він. Денис Клюшников розповів присутнім про нагальні проблеми у регіоні, які виники через масове неконтрольоване затоплення шахт на тимчасово окупованих територіях та наголосив, що для Донецької області дуже важливо використовувати провідний досвід європейських партнерів.

Сьогодні у Краматорську відбулось вручення службового автотранспорту медичним працівникам закладів охорони здоров’я первинного рівня, які працюють у сільській місцевості. Участь у заході взяв заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшников та директор департаменту охорони здоров’я Юрій Узун. Це дуже важлива подія для сільської медицини. У 2018 році Уряд країни запланував амбітний проєкт «Сільська медицина». Для цього Верховна Рада України прийняла закон про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості. Цей закон є частиною медичної реформи та дає місцевій владі можливість проблеми сільської медицини. Особливо це важливо для мешканців Донеччини, адже 25% населення регіону проживає в сільській місцевості.