Заступник начальника управління – начальник відділу транспорту управління розвитку транспортної інфраструктури департаменту розвитку базових галузей промисловості Артем Мякінченко Облдержадміністрацією заплановано 14 об′єктів для поточного ремонту за такими напрямами, як сполучення з Луганською областю, дорога територіального значення Добропілля – Лиман. Плани департаменту – повністю замкнути маршрут на Луганськ – будуть повністю завершені роботи з поточним ремонтом на ділянці Торське- Кремінне.

19 червня відбувся брифінг департаментів розвитку базових галузей промисловості, капітального будівництва, управління Укртрансбезпеки та Служби автодоріг. Розглядалися важливі питання відбудови доріг місцевого значення на Донеччині, нелегальні перевезення через КПВВ та у південному напрямку, габаритно-ваговий комплекс, напрямки та стан фінансування, реконструкція об’єктів комунальної власності та ремонтні роботи на дорогах державного значення.

Що таке «прозорий соціальний офіс»?

Прозорий – це не випадкове слово, бо він прозорий для людей та передбачає вікна, двері та кімнати (як ми бачили у Вінниці, Харкові) зі скла. І людина коли заходить, вона не бачить зачинених кабінетів, окремо сидячих фахівців. Вона бачить великі зали, місця, де вона може відпочивати, а за прозорим склом видно людину, що реалізує її потреби. «Прозорий соціальний офіс» – це не нове. В нашому проекті це модернізоване, технічно переоснащене управління соціального захисту. Ви всі знаєте, що у нас на території Донецької області зараз працює 30 управлінь захисту населення. Ці приміщення вже стали технічно відсталими – якісь треба було вже давно ремонтувати, інші стали несучасними. Тому проект «прозорий соціальний офіс» повинен привести всі наші управління соціального захисту населення до технічно модернізованих нових закладів.

14 червня голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський провів прес-конференцію, присвячену підсумкам роботи Донецької обласної державної адміністрації за 2015-2018 роки. Протягом цього часу відбувалося активне повернення Донеччини до єдиного українського простору. Відновлювалася і продовжує розвиток інфраструктура, лісове господарство, агропромислові комплекси, економіка, екологія, продовжує відбуватися подолання наслідків АТО, розвиток громадського суспільства, захист ВПО, підвищення якості врядування в містах, районах, селах та селищах області. Створюються найкращі умови для отримання дошкільної, середньої та вищої освіти. І досі активно впроваджуються процеси децентралізації влади. Продовжується впровадження проекту Єдиного культурного простору Донеччини.

«Ми ввели Донеччину в Єдиний український простір. Відкрили опорні школи, дитячі садки, де діти мають відчути, що жити класно. Збудовані дороги, якими є можливість дістатися до будь-якого району області. Ми зробили неможливе. За такий короткий час встигли впровадити багато заходів щодо відновлення екології Донеччини. Відновили парки, сквери, озеленили міста. Ми змінюємо Донецьку область власними руками. Потрібно в людей вселити впевненість, що тут Україна, що вона розвивається. Їм потрібно усвідомити те, що вони не живуть для того, щоб працювати, а працюють для того, щоб жити. Люди повинні повірити в те, що вони будують оновлену Україну. Всі розпочаті проекти будуть продовжуватися і мають завершитись. Донеччина приречена на успіх!», – наголосив Павло Жебрівський.

Пряма трансляція прес-конференції Голови Донецької ОДА, керівника військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, присвячена підсумкам діяльності на посаді за три роки, яка відбудеться 14 червня 2018 року об 11 годині за адресою: м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6, 3 поверх, буде доступна на сторінці прес-служби Донецької облдержадміністрації, а також на сторінці Донеччина.ТV за посиланням https://www.facebook.com/DonechchynaTV/  Детальна інформація за посиланням: http://dn.gov.ua/pres-konferentsiya-golovy-donetskoyi-oda-…/

Розпочато підготовку до будівельно – монтажних робіт по створенню «Соціального офісу» в м. Дружківка Донецької області, який вирішено створити на базі управління соціального захисту населення Дружківської міської ради.

Проект має велике суспільне значення для міста та відрізняється своєю унікальністю – після проведення реконструкції та капітального ремонту, які передбачають об’єднання прозорим коридором управління соціального захисту населення Дружківської міської ради та центр надання адміністративних послуг, буде надано можливість мешканцям міста отримувати весь спектр соціальних та адміністративних послуг в одному місці.

Фінансування зазначених робіт здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 181-р та коштів місцевого бюджету.

Вже проведено процедуру відкритих торгів та укладено договори підряду на виконання робіт по реконструкції, а також проведено робочу нараду з питання виконання робіт за робочими проектами. Реалізація проекту знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та місцевих органів влади.

Сьогодні у Донецькій ОДА відбулась зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Євгена Вілінського з представниками Міжнародної організації з міграції (МОМ) на чолі з регіональним директором країн Південно-Східної Європи, Східної Європи та Центральної Азії Регіонального представництва МОМ у Відні Аргентиною Сабадош та головою Представництва МОМ в Україні Томасом Лотар Вайсом.