Сьогодні російсько-окупаційні війська вкотре здійснили акт агресії проти мирного населення. Близько 19.00, до нульового блок-посту, що розташований перед КПВВ "Майорське" з боку тимчасово окупованих територій України прибуло близько 50-ти цивільних осіб на автобусі.

Російські окупаційні війська, направили людей до нульового українського блок-посту перед КПВВ "Майорське", знаючи заздалегідь що контрольний пункт працює за зимовим графіком з 8.00 до 17.00. Своїми діями, російські найманці вкотре вдались до провокативних дій, наражаючи мирне населення на небезпеку. Адже, майже щодня російські окупаційні війська порушують режим припинення вогню та здійснюють обстріли гуманітарних дорожніх коридорів.

Командуванням операції Об'єднаних сил вирішено питання, щодо організації безпечного перевезення цивільних осіб на територію КПВВ «Майорське» та оформлення їхнього перетину лінії розмежування встановленим порядком.

Черговий раз відмічено факт обстрілу з боку російських окупаційних військ мирних населених пунктів уздовж лінії розмежування, що несе постійну загрозу життю мирного населення. Так, 14 лютого о 07.33 з напрямку населеного пункту Вуглегірськ здійснено обстріл селища Новолуганське Бахмутського району Донецької області високоточними боєприпасами із застосуванням артилерійської системи калібру 152 мм, що заборонені Мінськими домовленостями. Аналіз знайдених на місці обстрілу уламків снаряду підтверджує застосування окупантами керованих 152 мм артилерійських боєприпасів типу “Краснопольˮ.

Снаряди даного типу знаходяться на озброєнні артилерійських підрозділів ЗС РФ, а серійне виробництво здійснюється концерном “Калашниковˮ. В результаті обстрілу прямим попаданням було знищено будинок місцевого мешканця. Власник помешкання, 70-річний пенсіонер Віктор Фролов, перебуваючи в будинку, дивом залишився живим, зазнавши легких тілесних ушкоджень.  Даний факт вкотре свідчить, що найманці російсько-окупаційних військ, нехтуючи усіма нормами міжнародного гуманітарного права, ставлять під загрозу життя та здоров’я цивільного населення Донбасу та продовжують обстріл населених пунктів в районі проведення операції Об’єднаних сил. Російські найманці в черговий раз продемонстрували свідоме порушення та невиконання Мінських домовленостей.

15 лютого 2019 року о 12:00 за участю керівництва Донецької облдержадміністрації та Краматорської міської ради відбудеться мітинг-реквієм, присвячений вшануванню учасників бойових дій на території інших держав. Захід відбудеться за адресою: м. Краматорськ, пр. Миру (біля пам’ятника воїнам – афганцям). Запрошуємо представників ЗМІ!

10 лютого 2019 року у Краматорську об 11.51 вшанують пам’ять загиблих під час ракетного обстрілу аеродрому та густозаселених районів міста з важкого артилерійського озброєння окупаційними військами РФ у 2015 році. У заході візьме участь голова облдержадміністрації Олександр Куць, міська влада, громадськість та мешканці міста. Запрошуємо представників ЗМІ! Місце проведення - м. Краматорськ, вул. Героїв України, пам`ятний камінь жертвам обстрілу Краматорська.

7 лютого 2019 року, згідно запланованих заходів стратегічної гуманітарної ініціативи Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва «Допомога Схід» до Донецької обласної травматологічної лікарні було передано гуманітарну допомогу медичного призначення на суму близько 1 млн. грн. Ортези, підйомники, медикалізовані ліжка, спеціалізовані матраци, меблі та інше медичне устаткування отримав від військових ще один медичний заклад Донеччини. Проект "Допомога Схід" розпочав свою роботу 4 травня 2018 року – саме у цей день в Україну із Франції вийшла вантажівка з гуманітарною допомогою для Донецької та Луганської областей.
Цей проект об'єднав військових, військово-цивільні адміністрації, гуманітарні, транспортні, благодійні організації.Учасниками стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід» є Асоціація "Медична та благодійна допомога Франція-Україна" (керівник Діана Дольс), Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України (очолює Леонід Костюченко), Благодійна організація «Благодійний фонд проект Варнави», (Володимир Любовецький).Вського від початку проведення операції Об’єднаних сил для медичних та геріатричних закладів, будників інвалідів Донецької та Луганської областей військовими передано гуманітарну допомогу медичного призначення на загальну суму понад 5,3 млн. гривень. Добрі справи продовжуються…Разом переможемо! Слава Україні!

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв особисто перевірив готовність сил та засобів артилерійської, авіаційної та морської компоненти, що забезпечують контроль за акваторією Азовського моря в районі проведення Операції.

Визначені підрозділи були підняті за тривогою та приступили до виконання завдань. В комплексі тренування відпрацьовувалася взаємодія морського угруповання у складі кораблів Державної прикордонної служби та Військово-Морських Сил України. Їх дії прикривалися з повітря літаками та вертольотами Об’єднаних сил, засобами протиповітряної оборони та артилерією. Тренування відбулося в складних метеорологічних умовах та при обмеженій видимості.

Задачею кораблів ВМС України було відбиття нападу умовного противника, в той час як пара вертольотів МІ 24 та пара штурмовиків СУ25, здійснювали їх авіаційне прикриття та умовні атаки на морські цілі противника. Наведення авіації здійснювалося передовими авіанавідниками з катерів берегової охорони.З усіма поставленими завданнями підрозділи впоралися успішно. Артилеристи, військові льотчики, військові моряки та моряки ДПСУ із завданням впоралися та отримали оцінку «готові до виконання завдань за призначенням».Азовський напрям надійно захищений із суходолу, з моря та з повітря.Рухаємося далі! Разом переможемо! Слава Україні!

8 лютого Донецькою обласною службою зайнятості буде проведено прес-конференцію «Результати діяльності обласної служби зайнятості у 2018 році та визначення пріоритетних завдань на 2019 рік» за участю директора Донецької обласної служби зайнятості Валентини Рибалко.

Зростання рівня та розвиток легальної зайнятості населення Донецького регіону - найважливіші виклики та завдання для обласної служби зайнятості сьогодні. Своєчасно і адекватно реагуючи на зміну пріоритетів та ситуації на регіональному ринку праці, служба зайнятості з кожним днем стає більш відкритою для роботодавців та громадян, які шукають роботу та хочуть працювати. Підвищення своєї функціональної ефективності Донецька обласна служба зайнятості визначила в напрямку клієнтоцентрованого підходу до обслуговування шукачів роботи та роботодавців відповідно до їх потреб, інтеграції і конкурентному наданні соціальних послуг в дистанційному форматі та на засадах рекрутингу.

Основні теми для висвітлення під час прес-конференції:

* ситуація на ринку праці Донецької області;

* здобутки та напрацювання обласної служби зайнятості у 2018 році, впровадження інноваційних підходів в роботі:

* функціонування та розвиток консалтингових центрів, які сприятимуть реалізації підприємницьких ідей,

* дистанційні форми роботи,

* впровадження сучасних електронних сервісів (електронні кабінети для роботодавців та шукачів роботи, онлайн-додатки на системі Android);

* пріоритетні завдання служби зайнятості на 2019 рік.

Захід відбудеться 08 лютого 2019 року з 11-00 до 12-00 год. за адресою: м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41, 3-й поверх. Реєстрація учасників розпочнеться о 10-30 год. Акредитація журналістів обов’язкова: до 17-00 07 лютого 2019 року.

Контактна особа (099)601-68-85 Бохонок Ольга.