Станом на 31 липня продовжується відновлення житла у прифронтовій зоні - Мар’їнці, Красногорівці, Авдіївці, Торецьку, Зайцевому, Лебединському, Бердянському, Сопиному, Чермалику, Гранітному, Миколаївці, Новолуганському. Про це повідомляє голова Донецької ОДА Павло Кириленко на своїй сторінці у Фейсбук.

24 липня у Краматорську відбудеться робоча зустріч у форматі круглого столу «Залучення представників громадянського суспільства до надання соціальних послуг». Участь у заході візьмуть представки структурних підрозділів Донецької ОДА, представники Краматорської міської ради, Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради, БО «БФ «Карітас Краматорськ» та громадських організацій. Зустріч проходитиме за адресою м. Краматорськ, вул. Південна, буд. 9. Початок об 11.00. Запрошуються представники ЗМІ!

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова Донецької ОДА Павло Кириленко. Замовником проекту «Реконструкція хірургічного корпусу комунального закладу «Маріупольське територіальне медичне об’єднання здоров’я дитини та жінки» виступає департамент капітального будівництва Донецької ОДА.

За словами Володимира Ушакова, генерального директора підрядної організації - ТОВ "СТЕП" - роботи значно ускладнювались тим, що будівлі понад сто років, а місцева влада просила зберегти історичну споруду – їх у місті не так багато. Тож значні зусилля будівельників були зосереджені на зміцненні фундаменту та стін, заміні комунікацій.

«На сьогодні вже завершили фасадні роботи й перейшли до внутрішніх. Якщо підрядник збереже необхідний темп робіт, то дитяча хірургія вже у 2020 році прийматиме пацієнтів. До речі, по завершенню реконструкції у двоповерховій будівлі загальною площею 2,9 тисяч квадратних метрів працюватиме 4 відділення на 85 ліжок - реанімаційне, хірургічне, травматологічне та ендоскопічне», - зазначає очільник області. За проектом, вартість будівельних робіт становить 52 млн грн, ще на 33 млн грн буде придбане необхідне обладнання.

21 липня 2019 року голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко взяв участь у голосуванні на позачергових виборах народних депутатів України. Очільник області підкреслив важливість проведення чесних та прозорих виборів на Донеччині. Він зазначив, що понад 3000 поліцейських забезпечують дотримання законів під час виборчого процесу на Донеччині та вчасно фіксують правопорушення, якщо такі виникають. Нагадаємо, на Донеччині працюють у штатному режимі 1132 виборці дільниці, з них – 37 спецдільниць. За інформацією, розміщеною на Єдиному порталі органів системи МВС України, станом на 13:00 зареєстровано 132 події, з них 3 кримінальні правопорушення та 129 подій, що порушують виборчий процес.

За даними АТ «ДТЕК Донецькі електромережі», 16 липня ц.р. за заявкою ДП НЕК «Укренерго» тимчасово відключена лінія Котляревская-Карлівка 35 кВ. В результаті без енергопостачання тимчасово залишаються Карлівська фільтрувальна станція і жителі 17 сіл в Ясинуватському, Мар'їнському, Покровському та Костянтинівському районах. Причина відключення - проведення ремонтних робіт на високовольтній лінії 750 кВ ДП НЕК «Укренерго», пов’язаних із заміною грозозахисного тросу.

Ремонтні роботи на лінії Південнодонбаська-Донбаська ДП НЕК «Укренерго» будуть проводитися з 8-00 до 18-00 годин 16 липня. Це тимчасово залишить без світла жителів сіл та селищ Красногорівка, Новокалинове, Керамік, Архангельське, Невельське, Первомайське, Нетайлове, Уманське, Очеретине (Ясинуватський район), Карлівка, Галицинівка, Лесівка, Долинівка (Мар'їнський район), Калинове (Костянтинівський район), Мемрик, Калинове, частково Михайлівка (Покровський район).

За інформацією КП «Компанія «Вода Донбасу», в результаті тимчасового відключення від електропостачання Карлівської фільтрувальної станції з 8.00 до 18.00 сьогодні припинено водопостачання у містах Покровськ, Мирноград, Добропілля та Селидове. Водопостачання буде відновлено після подачі електроенергії і заповнення водою споруд і магістральних водоводів.

11 липня новопризначений голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко вперше із робочим візитом відвідав Маріуполь. У рамках візиту очільник області проінспектував реконструкцію інфраструктурних об’єктів, яка триває нині: корпус дитячої хірургії у міській лікарні №3 та парк Гурова. Ремонт у лікарні планується завершити до нового року. Голова ОДА, у свою чергу, звернув увагу, аби не було традиційних «перерізань стрічок», аж допоки у відремонтованому корпусі не буде встановлено обладнання і він не зможе нарешті приймати пацієнтів.

Реконструкція парку Гурова – головного парку Кальміуського району Маріуполя – триватиме до 2020 року, але перша черга із зоною барбекю має бути здана в експлуатацію вже в жовтні цього року. Павло Кириленко висловив сподівання, що цей парк над Кальміусом стане гарним місцем відпочинку для маріупольців.