Сьогодні про це заявив Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шигекі Сумі під час зустрічі з головою облдержадміністрації Павлом Жебрівським. За словами пана Шигекі Сумі, 4 млн доларів будуть виділені через гуманітарні організації для допомоги та відновлення зруйнованої інфраструктури Донеччини - як на окупованій, так і на контрольованій українським урядом її частині.

Сьогодні в ході робочої поїздки очільник області Павло Жебрівський зустрівся з активом Волноваського району. Також в ході поїздки голова облдержадміністрації офіційно представив нового голову райдержадміністарції Дмитра Такаджи.

Вчора відбулося перше засідання колегії новоствореного Донецько-Луганського регіонального управління Державної Прикордонної служби України, на якій розглянули основні завдання на поточний рік.

Сьогодні у ході робочої поїздки до Покровська та Новогродівки голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський відвідав переможців грантової програми «Український донецький куркуль». Так, Аліна Явір у Покровську за кошти проекту відкрила ресторан швидкого харчування української мережі ТМ «Крила», а Олена Назаренко створила спортивний комплекс «Sport MAX» і зараз працює над розширенням власного бізнесу.

Сьогодні у Покровську за участю голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського відбулося відкриття «Інноваційного центру розвитку для молоді та дітей «Junior Trackers» та реконструйованого дошкільного навчального закладу № 5 «Вербонька».

Сьогодні в рамках робочого візиту Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко спільно з головою Донецької облдержадміністрації Павлом Жебрівським взяли участь у заходах з відкриття Центрів безпеки громадян в Іллінівській та Миколаївській ОТГ. Проект Центрів безпеки реалізується Донецькою облдержадміністрацією спільно з ДСНС, Мінрегіоном в рамках реформи децентралізації.

27 січня на українську землю повернулася Ольга Політова – мешканка села Очеретино. На костянтинівському вокзалі полонянку зустрів заступник голови- керівник апарату облдержадміністрації Сергій Добряк. Ольга Пилипівна не може приховати емоцій. День визволення називає другим народженням і найщасливішим днем життя.

У полон терористів жінка потрапила наприкінці 2015-го під час виконання своїх службових обов’язків. 2 роки тюрми згадує з жахом, адже весь цей час перебувала під всебічним тиском з боку ворога. В селі Очеретине, де мешкає переселенка з Донецька, для неї вже підготували житло. Одразу після повернення, Ольга Політова зможе повернутися до своєї роботи. Ольга Політова – вже 6 з 24 полонених, які мають повернутися на рідну Донеччину. Кожному з таких людей обласна державна адміністрація надає соціальний супровід та фінансову підтримку. Невдовзі в Донецьку область мають повернутися ще 9 звільнених з полону людей, які наразі перебувають на реабілітації в Києві.