АНОНС НА 08.10.2018 року У Краматорську презентують порядок роботи військових для запобігання шкоди цивільному населенню

Шановні представники засобів масової інформації та громадськості!

8 жовтня відповідно до рішень керівництва Генерального штабу Збройних Сил України у Краматорську планується презентація та обговорення положень наказу ‟Про запобігання шкоди цивільному населенню”. До участі в заході запрошені представники міжнародних гуманітарних організацій, які здійснюють свою діяльність в Донецькій та Луганській областях.

З метою роз’яснення та інформування громадськості щодо зазначених питань, а також уникнення непорозумінь та викривлених трактувань положень зазначеного документа запрошуємо взяти участь у даному заході. Презентація відбудеться о 10.30 08.10.18 в Донецькій обласній військово-цивільній адміністрації за адресою: вул. Олекси Тихого, 6, м. Краматорськ. Акредитація для представників ЗМІ: заступник начальника відділу прес-служби Масюченко Надія, 099 708 87 20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Акредитація представників міжнародних організацій: начальник Обʼєднаного центру цивільно-військового співробітництва основного командного пункту обʼєднаних сил Семенюк Наталія, (067) 190-54-74, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..