АНОНС НА 15.10.2018: Укрансбезпека та силовики розкажуть про спільну роботу по боротьбі з корупцією та нелегальними перевізниками в зоні ООС

15 жовтня о 13:00 у Краматорську (вул.Академічна 11, 1поверх, зала засідань) відбудеться брифінг на тему: «Підсумки спільної роботи Укртрансбезпеки з силовими відомствами Донецької та Луганської областей по боротьбі з нелегальними перевізниками в зоні ООС та корупційними проявами пов’язаними в сфері автомобільних перевезень».

Доповідає: Голова Укртрансбезпеки – Ноняк Михайло Васильович

Підсумки роботи Управлінь Укртрансбезпеки у Донецькій та Луганській областях. Покращення координації спільної роботи Укртрансбезпеки з силовими відомствами в зоні ООС. Спільна робота по недопущенню та виявленню корупційних проявів пов’язаних з автомобільними перевезеннями.
На брифінг запрошені:

Цицак О.В. – військовий прокурор сил ООС
Карпенко О.І. – в.о. Начальника ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, начальник 2-го Управління, генерал-майор
Бондарь В.А. – начальник Донецько-Луганаського регіонального управління Державної прикордонної служби України, генерал –майору
Семенишин М.О. – начальник ГУ НП в Донецькій області, генерал поліції ІІІ рангу
Бушуєв К. Б. – заступник командуючого об’єднаних сил з питань Національної поліції
Запрошуємо представників ЗМІ! Акредитація обов’язкова! Контактна особа – заступник начальника відділу прес-служби Масюченко Надія, 099 708 87 20, 068 140 20 11.