Сьогодні в Добропільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України пройшла спільна нарада працівників управління Пенсійного фонду та управління соціального захисту населення Добропільської міської ради під головуванням в.о. начальника управління Неоніли Пітик.
Під час заходу обговорювались питання організації здійснення контрольно-перевірочної роботи з боку управління соціального захисту населення, особливостей призначення, перерахунку, відновлення пенсій окремим категоріям громадян та ін.

DSCN6518 1

Події тижня (24.02.2020 – 28.02.2020) Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України
24.02.2020 відбулась апаратна нарада під головуванням в. о. начальника управління Н.Пітик з керівниками структурних підрозділів.

З метою підвищення рівня інформованості населення начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Н.Корнєєва зустрілась з представниками трудового колективу філії «Добропільське вантажно-транспортне управління» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля».

Начальник відділу обслуговування громадян №2 Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Сергій Щербина зустрівся з трудовими колективами відділу освіти та відділу культури Олександрівської районної державної адміністрації.
Під час заходу з присутніми активно обговорювалось питання щодо призначення та перерахунку пенсії відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України № 1058 за допомогою веб-порталу Пенсійного Фонду, які є активними користувачами та ідентифіковані за допомогою кваліфікаційного цифрового підпису.

пенс фото 3

Заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 Катерина Шевелєва зустрілась з трудовим колективом Шахівської сільської ради.
Присутнім роз’яснено право виходу на пенсію за віком жінкам відповідно до норм ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та окреслено перелік необхідних документів для призначення пенсії. До того ж спеціаліст ознайомила з можливостями подання документів для призначення пенсій дистанційно в електронному вигляді через веб-портал Пенсійного фонду України, який надає громадянам здійснювати постійний контроль за власними даними та заощаджувати свій час.

пенс 2

Сьогодні, 25.02.2020 під головування в.о. начальника управління Н.Пітик начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації О.Волошина провела нараду з бухгалтерами Добропільської, Криворізької та Шилівської сільських рад у зв’язку з початком реорганізації установ шляхом приєднання до Криворізької сільської ради та з метою складання достовірної звітності по єдиному соціальному внеску й забезпечення актуальності даних реєстру застрахованих осіб.
Присутніх також було ознайомлено з послугами веб-порталу, у т.ч. отриманням роботодавцями довідок ОК-5,ОК-7, з поданням документів за призначенням пенсії в «один дотик», замовлення послуги смс-інформування та ін.

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Добропільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбувся «День відкритих дверей» для представників громадських організацій «Добропільської міської ради ветеранів Афганістану» та «Ветеранів Афганістану Добропільського району» за участю в.о. начальника управління Н.Пітик та начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 І.Асеєвої.