09.09.2019 відбулась апаратна нарада під головуванням в.о. начальника управління Н. Корнєєвої з керівниками структурних підрозділів.

10.09.2019 – заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 К. Шевелєва надала консультації мешканцям Шахівської сільської ради в Центрі надання адміністративних послуг.

10.09.2019 – пройшли зустрічі, квест-ігри з учнівською молоддю Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради, проведені заступником начальника відділу обслуговування громадян № 1 К. Шевелєвою.

10.09.2019 – заступник начальника фінансово-економічного відділу О.Соколова взяла участь у засіданні наради при в.о. голови Добропільської райдержадміністрації.

10.09.2019 – начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації О.Волошина провела зустріч з трудовим колективом Добропільської міськрайонної філії державної установи "Донецький обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров`я України".

11.09.2019 – начальник відділу обслуговування громадян № 2 М.Козієва провела виїзні прийоми громадян та зустрічі з представниками трудових колективів в Олександрівській територіальній громаді (с. Високопілля та Золоті Пруди).

12.09.2019 – відбулося засідання координаційної ради за участю в.о. начальника управління Н.Корнєєвої, начальника відділу обслуговування громадян № 1 Н. Хничової, начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації О. Волошиної та представників ветеранських організацій м. Добропілля та Добропільського району.
13.09.2019 – заступник начальника фінансово-економічного відділу О. Соколова провела зустріч з трудовим колективом приватного акціонерного товариства "Добропільський комбінат хлібопродуктів".
За минулий тиждень:
- до керівництва управління на особистий прийом звернулось 5 осіб;
- працівники юридичного відділу взяли участь у 4 судових засіданнях по захисту прав ПФУ як державного органу;
- відділом обслуговування громадян № 1 зареєстровано 328 звернень, що на 1 % менше, ніж за попередній тиждень (331 звернення). Прийнято: 30 заяв на перерахунок пенсій, 20 – на первинне призначення пенсії, за виготовленням пенсійного посвідчення звернулось 30 осіб, 1 особа звернулась за виготовленням електронного пенсійного посвідчення, 3 – за поновленням виплати пенсій, 3 заяви – про взяття на облік ВПО;
- на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 15 осіб;
- кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги, складає 10.

Згідно проведеного аналізу виконання бюджету Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області за перше півріччя 2019 року доходи, з врахуванням залишку на початок року (618,1 тис.грн.) та коштів, отриманих по перерозподілу (646674,0 тис.грн.), склали 1138611,5 тис.грн. У порівнянні з відповідним періодом 2018 року загальні надходження до бюджету збільшились на 132973,4 тис.грн., або на 13,2%. Найбільш питому вагу у загальному обсязі надходжень становлять кошти отримані по перерозподілу – 56,8% , кошти Державного бюджету України – 38,6%, власні надходження становлять 3,8%.
Протягом першого півріччя 2019 року власні надходження склали 43531,3 тис.грн., або 103,6% до планових показників. У порівнянні з відповідним періодом 2018 року надходження власних коштів збільшились на 1826,8 тис.грн., або на 4,3% .
Найбільша питома вага у складі власних надходжень - це кошти підприємств на покриття фактичних витрат на виплату та доставку пенсій працівникам, зайнятим на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 – 89,1% , другий за розміром показник - кошти підприємств на покриття фактичних витрат на виплату та доставку пенсій працівникам, зайнятим на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 2 – 10,6 %, кошти банків за користування тимчасово вільними коштами Пенсійного фонду та інші власні доходии – 0,3%. Видатки бюджету за перше півріччя склали 1 086 350,6 тис.грн. Питома вага в структурі видатків на виплату пенсій та грошової допомоги по видах виплат: видатки за рахунок власних надходжень складають – 66,2 % та видатки за рахунок коштів Державного бюджету України – 33,8 %. Забезпеченість загальної потреби на виплату пенсій та грошової допомоги за рахунок власних надходжень за перше півріччя 2019 року становить 4,0 %, забезпеченість власними коштами видатків за рахунок власних надходжень – 6,1%.
Станом на 01.07.2019 року кількість одержувачів пенсій та грошової допомоги становить 38214 осіб з середньомісячним розміром пенсійної виплати 4732,9 грн. В порівнянні з даними на 01.07.2018 р. вказані показники збільшились на 294 особи та 403,79 грн. відповідно Кількість одержувачів пенсій через установи банків в порівнянні з відповідним періодом 2018 року збільшилась на 1693 особи та складає 72,9% від загальної чисельності пенсіонерів.
Результатом збільшення пенсійних виплат через установи банків є ріст економії коштів Пенсійного фонду по перерахунку поштового збору. Економія коштів за шість місяців 2019 року склала 9433,8 тис.грн. Управління забезпечило роботу з виконання бюджету, надходження усіх визначених законодавством доходів та цільового і ефективного витрачання коштів.  Основним підсумком роботи управління за звітний період є забезпечення виплати в повному обсязі пенсій та грошової допомоги пенсіонерам з урахуванням усіх передбачених перерахунків.

27.08.2019 відбулась апаратна нарада під головуванням в.о. начальника управління Н. Пітик з керівниками структурних підрозділів.

27.08.2019 – в.о. начальника управління Н.Пітик провела робочу нараду з головою організації ветеранів Добропільського району М. Болотовою з питань обслуговування пенсіонерів та проведення спільних заходів.

27.08.2019 – заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 К. Шевелєва надала консультації мешканцям Шахівської сільської ради в Центрі надання адміністративних послуг.

28.08.2019 – начальник відділу обслуговування громадян № 1 Н.Хничова провела зустріч з представниками трудових колективів Добропільського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства КП "Компанія "Вода Донбасу" та комунального некомерційного підприємства «Добропільського центру первинної медико-санітарної допомоги» Добропільської міської ради з метою підвищення рівня інформованості громадян щодо нових функціональних можливостей Веб-порталу Пенсійного фонду України – звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик».

28.08.2019 – начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації О.Волошина провела зустріч з представниками трудового колективу ПАТ «ДТЕК Октябрська ЦФЗ».

За минулий тиждень:
- до керівництва управління на особистий прийом звернулось 7 осіб;
- працівники юридичного відділу взяли участь у 8 судових засіданнях по захисту прав ПФУ як державного органу;
- відділом обслуговування громадян № 1 зареєстровано 253 звернення, що на 24,25 % менше, ніж за попередній тиждень (334 звернення). Прийнято: 18 заяв на перерахунок пенсій, 18 – на первинне призначення пенсії, за виготовленням пенсійного посвідчення звернулось 22 особи, 4 особи звернулись за виготовленням електронного пенсійного посвідчення; 3 – за поновленням виплати пенсій;
- на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 18 осіб; прийнято 53 заяви на смс-інформування;
- кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги, складає 4.

Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Ольга Волошина провела зустріч та заняття «Школа майбутніх пенсіонерів» для працівників ПАТ «ДТЕК Октябрської ЦФЗ». Під час заходу фахівець розповіла про основні аспекти пенсійного забезпечення в Україні, види пенсійних виплат, умови їх призначення, ознайомила з поняттями пенсійний вік, страховий стаж, звернула увагу на легальну зайнятість.
Ольга Волошина розповіла присутнім про нову послугу – звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через вебпортал електронних послуг та пояснила зручність процедури подання документів не виходячи з дому за умови наявності необхідних сканованих документів, заяви та електронного цифрового підпису. Присутні переглянули презентаційні матеріали та обговорили питання, які виникли під час бесіди.

З нагоди святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України делегації Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області на чолі з в.о. начальника управління Пітик Н.Є. та з заступником начальника фінансово-економічного відділу О.Соколовою взяли участь у урочистих заходах, організованих Добропільською райдержадміністрацією та Добропільською міською радою. Святковий захід відбувся і в управлінні. В.о. начальника управління Н.Пітик привітала колектив з Державними святами, нагородила грамотами, оголосила подяки кращим працівникам.
Голова профспілкового комітету В.Сірік організувала виставку малюнків дітей працівників на тему: «Діти малюють Україну». Всі учасники заходу отримали солодощі. Окрім цього, серед дітей старшокласників було проведено конкурс на краще читання вірша на патріотичну тематику. Найкращими виявилися всі, а отже, всі й отримали подарунки та побажання їм творчих успіхів, розвивати свої здібності та прославляти свою країну.

DSCN4577

 

19.08.2019 відбулась апаратна нарада під головуванням в.о. начальника управління Н. Пітик з керівниками структурних підрозділів.

19.08.2019 – в.о. начальника управління Н.Пітик взяла участь в апаратній нараді при голові Добропільської райдержадміністрації.

19.08.2019 – проведено навчання з керівництвом управління з питань впровадження нового сервісу Вебпорталу – призначення пенсії в один дотик.

20.08.2019 – заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 К. Шевелєва надала консультації мешканцям Шахівської сільської ради в Центрі надання адміністративних послуг.

20.08.2019 – начальник відділу обслуговування громадян № 1 Н.Хничова провела виїзний прийом громадян та зустріч з трудовим колективом Спасько-Михайлівської сільської ради

20.08.2019 – в.о. начальника управління Н.Пітик взяла участь у виробничій нараді головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, де начальник головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Н. Рад вручила в.о. начальника управління Н.Пітик подяку від Донецької обласної держадміністрації.

20.08.2019 – начальник юридичного відділу А. Ступак разом із заступником начальника відділу обслуговування громадян № 1 К.Шевелєвою взяли участь у засіданні круглого столу Добропільського міськрайонного суду Донецької області щодо правового регулювання питань забезпечення життєдіяльності біженців, тимчасово переміщених та ін. постраждалих осіб.

21.08.2019 – в.о. начальника управління Н.Пітик взяла участь у засіданні Добропільської міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

21.08.2019 – в.о. начальника управління Н.Пітик взяла участь у пленарному засіданні 36 позачергової сесії Добропільської районної ради VІІ скликання.

22.08.2019 – начальник відділу обслуговування громадян № 1 Н.Хничова провела
зустріч з трудовим колективом відділу освіти Добропільської міської ради з метою популяризації нового сервісу Вебпорталу – призначення пенсії в «один дотик».

22.08.2019 – в.о. начальника управління Н.Пітик взяла участь у в урочистих зборах трудового колективу ДТЕК Добропіллявугілля, присвячених професійному святу – Дню шахтаря.

23.08.2019 – в.о. начальника управління Н.Пітик взяла участь у засіданні колегії Добропільської райдержадміністрації.

23.08.2019 – делегації Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області на чолі з в. о. начальника управління Н. Пітик та з заступником начальника фінансово-економічного відділу О.Соколовою взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного прапору України, які проводилися Добропільською райдержадміністрацією та Добропільською міською радою.

23.08.2018 – в Добропільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відсвяткували День Незалежності України та День Державного прапору України. На урочистому заході найкращих держслужбовців нагороджено: почесною грамотою головного управління ПФУ в Донецькій області головного спеціаліста питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Г. Пєтухову; грамотами Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області – начальника відділу обслуговування громадян № 2 М.Козієву та головного спеціаліста відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту населення О. Дубіну. Оголошено подяки головному спеціалісту відділу з питань призначення. перерахунку та виплати пенсій №2 Ю.Йолкіній та головному спеціалісту відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 К.Степаненко.

За минулий тиждень:
- до керівництва управління на особистий прийом звернулось 9 осіб;
- працівники юридичного відділу взяли участь у 4 судових засіданнях по захисту прав ПФУ як державного органу;
- відділом обслуговування громадян № 1 зареєстровано 334 звернення, що на 3,9 % менше, ніж за попередній тиждень (337 звернень). Прийнято: 34 заяви на перерахунок пенсій, 22 – на первинне призначення пенсії, 2 особи надали заяви про взяття на облік з інших регіонів України, за виготовленням пенсійного посвідчення звернулось 28 осіб, 5 осіб звернулись за виготовленням електронного пенсійного посвідчення; 2 – за поновленням виплати пенсій;
- на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 25 осіб; прийнято 43 заяви на смс-інформування;
- кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги, складає 15.

Керівництвом Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області особлива увага приділяється підвищенню якості і творчого кадрового потенціалу працівників.

Основною метою управління кадрами є сполучення ефективного навчання персоналу, підвищення кваліфікації та трудової мотивації для розвитку здібностей працівників, а також стимулювання їх до виконання робіт більш високого рівня. Штатна чисельність управління складає 90 одиниць. Фактична чисельність працівників управління станом на 01.08.2019 81 особа, у т. ч. 13 спеціалістів, які знаходяться у соціальних відпустках.
Із фактичної чисельності працівників управління:
- 8 % складає молодь до 28 років,
- 49 % - спеціалісти від 29-40 років,
- 21 % - спеціалісти від 41- 50 років,
- 12 % - спеціалісти від 51-55 років,
- 10 % - спеціалісти понад 55 років.
Якісний склад державних службовців має стійку позитивну тенденцію. Повну вищу освіту мають 95% осіб.
При доборі персоналу, просуванні по службі державних службовців та при проходженні державної служби управлінням забезпечується принцип прозорості та дотримання вимог Законів України «Про державну службу» та «Про запобігання корупції.
Згідно плану роботи управління спеціалісти своєчасно знайомляться з інформаційним матеріалом та нормативними документами, які надходять з головного управління.
Підвищення рівня професійної компетентності державних службовців проводиться шляхом навчання за професійними програмами підвищення кваліфікації, участі у семінарах-тренінгах, вебінарах, селекторних навчаннях, стажуваннях, відео-уроках, шляхом опанування навичок, проведення семінарів-нарад на базі навчально-методичного центру Пенсійного фонду України.
За 7 місяців 2019 року підвищення кваліфікації за професійними програмами пройшли 4 державних службовці, 1 державний службовець опановував навички у головному управлінні Пенсійного фонду України в Донецькій області, проведено 6 тестувань та 10 технічних навчань з працівниками управління, у яких взяло участь 75 осіб.
З метою залучення якісного кадрового потенціалу під час проведення зустрічей з учнівською молоддю в загальноосвітніх школах проводиться роз’яснювальна робота щодо вступу на навчання за направленням головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, профорієнтаційна робота з основних напрямків діяльності Пенсійного фонду України та створення позитивного іміджу системи Пенсійного фонду України. Так, у поточному році така робота проведена з 710 учнями.
Для створення сприятливого соціально-психологічного клімату в колективі керівництвом управління спільно з профспілковим комітетом організовуються заходи з відзначення важливих подій в житті колективу, привітання працівників з ювілейними датами, професійними та державними святами.