14.01.2019 відбулась апаратна нарада під головуванням в.о. начальника управління Неоніли Пітик за участю керівників структурних підрозділів.
Обговорювались питання виконавської дисципліни, інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо переваг отримання пенсій через установи банків, підготовки звітів про виконання Програми економічного і соціального розвитку з питань пенсійного забезпеченості адміністративних територій, звіту про виконання річного плану роботи управління та ін.

14.01.2019 – в.о. начальника управління Н. Пітик взяла участь в апаратній нараді при в.о. голови Добропільської райдержадміністрації.

15.01.2019 – відбулось засідання спільної з ДВС робочої групи з питань наповнення бюджету Пенсійного фонду України.

17.01.2019 – в.о. начальника управління Н. Пітик провела виїзд до Світлівської сільської ради з питання відкриття агентського пункту.

18.01.2019 – заступник начальника фінансово-економічного відділу Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області О.Соколова провела зустріч з безробітними у Добропільському Центрі зайнятості.

14.01.2019, 18.01.2019 – заступник начальника управління Н. Громило взяла участь у засіданнях комісій міської ради та райдержадміністрації з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

За минулий тиждень:
- до керівництва управління на особистий прийом звернулось 8 осіб;
- працівники юридичного відділу взяли участь у 9 судових засіданнях по захисту прав ПФУ як державного органу;
- відділом обслуговування громадян № 1 зареєстровано 300 звернень, що на 6,8 % більше, ніж за попередній тиждень (281 звернення). Прийнято: 41 заява на перерахунок пенсій, 15 – на первинне призначення пенсії, 3 особи отримали консультації з питань пенсійного забезпечення, 5 осіб звернулось за переведенням пенсійних виплат з іншого управління за виготовленням електронного пенсійного посвідчення звернулось 3 особи, 8 – за поновленням виплати пенсій;
- на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 9 осіб;
- кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги, складає 17 осіб;
- за попередній тиждень на прийом до управління за допомогою скайп-зв’язку звернулось 4 особи.

Відомо, що Пенсійний фонд України веде реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі – реєстр застрахованих осіб), дані якого використовуються для забезпечення соціальних прав громадян у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законодавством.

08.01.2019 відбулась апаратна нарада під головуванням в.о. начальника управління Неоніли Пітик за участю керівників структурних підрозділів.
Обговорювались питання виконавської дисципліни, формування та надання звітності, підготовки матеріалів на засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та спільної з ДВС робочої групи з питань примусового стягнення боргів та ін.

Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України з метою забезпечення соціальних прав громадян у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом, нагадує фізичним особам – підприємцям наступне: розділом ІІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 (зі змінами) (далі - Порядок), передбачено надання до органів доходів і зборів звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (за формою Додаток 5) фізичними особами – підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, один раз на рік до 10 лютого року, що настає за звітним періодом; особами, які провадять незалежну професійну діяльність, один раз на рік до 01 травня року, що настає за звітним періодом. Крім того, розділом ІІ Порядку зазначено, якщо останній день строку подання звіту припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім днем подання його вважається перший після нього робочий день
Звертаємо увагу, що вищевказана звітність подається із урахуванням норм Порядку у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511.
Ненадання або несвоєчасне надання звітності призведе до втрати фізичними особами - підприємцями страхового стажу, необхідного для отримання гарантованих державою соціальних виплат.

27 грудня 2018 року в. о. начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Неоніла Пітик провела виїзний прийом громадян на території Світлівської сільської ради.

Робота з майбутніми пенсіонерами стала одним із пріоритетних напрямків роботи у відділі обслуговування громадян Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області. Спеціалістами управління здійснюється попередня перевірка документів, необхідних для призначення пенсії.
Кількість осіб перед пенсійного віку, які звертаються на прийом зростає з кожним роком. Спеціалісти допомагають визначити право на пенсію, обрати оптимальний період заробітку, здійснюють правову оцінку записів трудової книжки та інших наданих документів. До співпраці залучено як кадрові служби підприємств, так і сільські та селищні ради. На базі районних та міських Центрів зайнятості періодично провадяться уроки пенсійної грамотності з різними віковими групами.

17.12.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням в.о. начальника управління Неоніли Пітик за участю керівників структурних підрозділів.  Обговорювались питання про оновлену форму плану роботи на 2019 рік, про Державний бюджет України на 2019 рік, про стан виконавської дисципліни у відділах та ін.