Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. А в Україні це також і День ветерана.
Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. В місті Добропіллі та Добропільському районі більше 40 відсотків населення – це пенсіонери, шоста їх частина – особи похилого віку, яким потрібна увага в повсякденному житті.

17.09.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням в.о. начальника управління Пітик Неоніли Євгеніївни за участю заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання про співпрацю з органами ДВС, ДФС, про роботу з інвалідами з числа ВПО щодо питань способу виплати пенсії, планування роботи управління на ІV квартал та ін.
17.09.2018 – в.о. Пітик Н.Є. взяла участь в апаратній нараді при голові Добропільської райдержадміністрації.
17.09.2018 – проведено зустріч начальником відділу обслуговування громадян №1 Хничовою Н.С. у трудових колективах ТДВ «Шахта «Білозерська», ШУ ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» шахти "Новодонецька" та шахти «Піонер» з метою підвищення рівня інформованості громадян щодо нових функціональних можливостей Веб-порталу Пенсійного фонду України, в тому числі запровадження електронних документів з QR-кодом та сучасного безкоштовного онлайн-сервісу інформування громадян шляхом смс-повідомлень.

З метою ознайомлення учнівської молоді з основними нормами пенсійного законодавства України начальник відділу обслуговуваня громадян № 1 Хничова Н.М. провела флешмоб на тему «Будь розумним! Дбай про своє майбутнє!» зі старшокласниками Білозерської ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 Добропільської міської ради Донецької області.
Фахівець розпочав свій захід з ознайомлення учнів з основними поняттями: «пенсія», «пенсійне страхування», «накопичувальна система», «страховий та трудовий стаж» тощо. Наталія Миколаївна акцентувала увагу учнів на позитивні наслідки отримання легальної заробітної плати та застерегла від отримання заробітної плати в «конверті», розповіла основні норми пенсійного законодавства України.
Дітлахи уважно слухали свій перший урок з засвоєння знань про пенсійну систему. Приємно було відповідати на питання, які цікавили учнів. Для засвоєння інформації Наталія Миколаївна запропонувала учням взяти участь у флешмобі. По закінченню зустрічі Наталя Миколаївна зауважила, що контролювати свій страховий стаж та заробітну плату можна не виходячи з дому за допомогою Веб-порталу та повідомила про запровадження електронних документів з QR-кодом та сучасним безкоштовним онлайн-сервіс інформування громадян шляхом смс-повідомлень. Учням та їх вчителям роздали буклети та листівки.

19 вересня 2018 року в Олександрівській райдержадміністрації було проведено семінар-нараду з посадовими особами юридичних осіб та фізичними особами-підприємцями за участю начальника Добропільської ДПІ Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Якуніна Івана Володимировича.

З метою формування уявлення у молоді про сучасну пенсійну систему начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Волошина О.С. провела флешмоб на тему «Легальна робота сьогодні – гідна пенсія завтра» зі старшокласниками Білицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Добропільської міської ради Донецької області.
Під час заходу фахівець розповіла учням про види пенсії, систему пенсійного страхування, про запровадження накопичувальної системи пенсійного страхування та страховий стаж, основні норми пенсійного законодавства України. Більша частина заходу пройшла у вигляді питання-відповідь. У кінці заняття Ольга Сергіївна запропонувала учням взяти участь у флешмобі для засвоєння почутої інформації.
З метою підвищення рівня інформованості громадян щодо нових послуг Пенсійного фонду України наш фахівець поспілкувалася і з трудовим колективом школи. Ольга Сергіївна пояснила про можливості Веб-порталу, в тому числі запровадження електронних документів з QR-кодом та сучасного безкоштовного онлайн-сервісу інформування громадян шляхом смс-повідомлень.

10.09.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням в.о. начальника управління Пітик Неоніли Євгеніївни за участю заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання про ініціювання розгляду на робочій групі з питань легалізації зайнятості суб’єктів господарювання, які мають ознаки тіньової зайнятості, про вимоги щодо ведення діловодства в управлінні, підготовку приміщення до роботи в осінньо-зимовий період і т. ін.

03.09.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням в.о. начальника управління Пітик Неоніли Євгеніївни за участю заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання про співпрацю з управлінням соціального захисту населення щодо вирішення питань внутрішньо переміщених осіб, контроль за щоденним надходженням коштів до бюджету, заходи щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи до кінця кварталу та ін.
04.09.2018 – головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Шурар П.Ю. з метою підвищення рівня інформованості громадян провела роз’яснення підопічним Білицького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів щодо нових функціональних можливостей Веб-порталу Пенсійного фонду України, в тому числі запровадження електронних документів з QR-кодом та сучасного безкоштовного онлайн-сервісу інформування громадян шляхом смс-повідомлень.