09.07.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням начальника управління Гулана Олега Борисовича, за участю заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання про результати моніторингу звернень громадян, аналіз роботи з реалізації Стратегії модернізації та розвитку ПФУ на період до 2020 року, про роботу управління за ІІ квартал 2018 року з питань призначення та виплати пенсій, стан виконавської дисципліни тощо.
11 липня 2018 року заступник начальника управління Громило Наталія Миколаївна провела заняття «Школа майбутнього пенсіонера» для працівників дошкільного навчального закладу № 34 «Вуглик» відділу освіти Добропільської міської ради.
За минулий тиждень:
- до керівництва управління на особистий прийом звернулось 13 осіб;
- відділом обслуговування громадян № 1 зареєстровано 419 звернень, що на 37,5 % більше, ніж за попередній тиждень (262 звернення). Прийнято: 36 заяв на перерахунок пенсії, 18 – на первинне призначення пенсії, 66 осіб отримали консультації з питань пенсійного забезпечення, 14 осіб звернулися за переведенням пенсійних виплат до управління, за виготовленням електронного пенсійного посвідчення звернулось дві особи, 14 осіб – за поновленням виплати пенсій,
- на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 56 осіб;
- кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги, складає 47 осіб;
- одна особа звернулась на прийом до управління засобами скайп-зв’язку.

02.07.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням начальника управління Гулана Олега Борисовича, за участю заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання про хід відпрацювання кандидатів на індивідуальний масовий перерахунок з 01.04.2018 р., поновлення виплат пенсій ВПО з 01.05.2018 згідно з інформацією УСЗН про результати проведення додаткових перевірок, стан виконавської дисципліни тощо.

Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що Пенсійним фондом України запроваджується сучасний онлайн-сервіс інформування громадян шляхом смс-повідомлень.

25.06.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням начальника управління Гулана Олега Борисовича, за участю першого заступника начальника управління Пітик Неоніли Євгеніївни, заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання щодо проведення перерахунку пенсій станом на 01.07.2018 р., заходів до Дня Конституції України, звірки по виконавчих провадженнях з відділом ДВС, роботи з арбітражним керуючим щодо банкрутства підприємства та ін.

26 червня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» та з нагоди Дня Конституції України, в Добропільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області проведено виставку правової літератури.
Мета заходу – інформаційно-роз’яснювальна робота для громадян щодо їх прав з питань діяльності Пенсійного фонду України. Під час заходу у відвідувачів управління була можливість ознайомитися з юридичною літературою та отримати буклети на тему, яка їх зацікавила.

12вк

26 червня 2018 р. відбулося засідання робочої групи з координації діяльності по наповненню бюджету Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за участю першого заступника начальника Пітик Неоніли Євгеніївни та начальника відділу Державної виконавчої служби Герасенкової Дарії Володимирівни.
Обговорювались питання про хід виконання протокольних доручень минулого засідання та визначені конкретні завдання щодо вжиття заходів примусового стягнення боргів з суб’єктів господарювання, які є проблемними, а саме: ПАТ «ДТЕК шахта Комсомолець Донбасу», фінансово-господарська діяльність якого ведеться на тимчасово непідконтрольній українській владі території, фізичних осіб – підприємців, які відсутні за місцем реєстрації та знаходяться у розшуку і т. ін. За результатами засідання було складено протокол.

8555

18.06.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням начальника управління Гулана Олега Борисовича, за участю першого заступника начальника управління Пітик Неоніли Євгеніївни, заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання про проведення заходів до Дня державної служби та до Дня Конституції України, планування роботи на ІІІ квартал, формування та надання звітності за І півріччя тощо.