Квест-гра з учнями ЗОШ-інтернат Добропільської міської ради

12 квітня 2018 року перший заступник начальника управління Пітик Неоніла Євгеніївна провела урок-зустріч та квест-гру на тему «Пенсійна система і ти. Знай більше!» з учнями ЗОШ-інтернат Добропільської міської ради.

Урок-зустріч розпочався з ознайомлення учнів з основами пенсійної системи в Україні, поняттями «пенсія», «страховий стаж», з видами пенсії та від чого залежить розмір пенсії. Неоніла Євгеніївна акцентувала увагу на те, що на даний час в Україні діє солідарна система пенсійного забезпечення та на перспективи впровадження накопичувальної системи.
Учні з цікавістю слухали роз’яснення про переваги легального працевлаштування, важливість отримання офіційної зарплати. Слухачі дізнались про наслідки, що можуть виникнути в разі виплати заробітної плати в «конвертах», а також про можливість здійснення контролю за сплатою внесків роботодавцем. По закінченню заходу Неоніла Євгеніївна запропонувала учням взяти участь у квест-грі. Учасники гри показали гарні результати в засвоєнні почутої інформації.

14141